خانه » دانستنیهای خانواده » 3 سوالی که در اولین جلسه آشنایی حتماً باید بپرسید

3 سوالی که در اولین جلسه آشنایی حتماً باید بپرسید

اولین قرار با کسی که هنوز نمی شناسید بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. اما اگر از نوع آدم های مضطرب باشید، این ۳ سوال می تواند کمکتان کند بتوانید معاشرتتان را خوب شروع کنید. نظر ما این است که چه زن باشید و چه مرد فرقی نمی کند، دانستن پاسخ این سوال ها در ابتدای یک رابطه خیلی به کارتان می آید.

شاید از اینکه هر بار با آدم های مختلفی قرار بگذارید و هفته ها یا ماه هایتان را صرف شناختن او کنید، خسته شده اید. احتمالاً می دانید که به دنبال چه خصوصیاتی در فردمقابلتان هستید و چه رفتارهایی را می توانید و چه رفتارهایی را نمی توانید در رابطه تحمل کنید. وقتی برای بار اول روبری کسی می نشینید احتمالاً خیلی دوست دارید بدانید که آن ویژگی هایی که به دنبالش هستید را دارد یا نه. اینکه به دنبال دوستی است یا ازدواج و اینکه سبک زندگی و آرزوهایش با شما جور است یا نه.

این سه سوال به شما کمک می کند خیلی سریع هر فردی را ارزیابی کنید و بااینکه ۱۰۰٪ نیستند اما می توانند کمکتان کنند بفهمید که آیا آن فرد به دردتان می خورد و آن رابطه ارزش شروع کردن را دارد یا نه.

سوال ۱: آخرین رابطه ات چه زمانی بوده است؟

این در را به سمت سوالات دیگری باز می کند: مثل اینکه در حال حاضر با کسی ارتباطی داری یا نه. احتمالاً دوست دارید بدانید که چه زمان آخرین ارتباط خود را برهم زده است چون الف) ممکن است هنوز او را دوست داشته باشد و باعث شود که از نظر احساسی نتواند در دسترس شما قرار گیرد، ب) ممکن است به طور ناگهانی تصمیم بگیرد به او برگردد و شما را با قلبی شکسته جا بگذارد. قسمت دوم این سوال این است که: چرا با فرد قبلی رابطه اش را تمام کرده است. به دقت به حرف های او گوش دهید. اگر دیدید همه تقصیرها را به گردن کسی که قبلاً در زندگی اش بوده می اندازد، به هیچ عنوان به او اعتماد نکنید.

سوال ۲: دوست داری طرف مقابلت چه ویژگی هایی داشته باشد؟

به چیزهایی که می گوید خوب توجه کنید چون این منعکس کننده خصوصیات خود اوست. اگر می گوید وفاداری برایش خیلی مهم است، احتمالاً خودش هم آدم وفادار و متعهدی است. خیلی از مردها بی وفایی را به گردن زنان می اندازند درحالیکه در واقعیت او با آن زن رفتار خوبی نداشته است و زن هم درمقابل خشمگین شده و دیگر به او تمایلی نشان نمی داده است.

سوال ۳: پنج سال آینده خودت را چطور می بینی؟

این سوال لایه ای از واقعیت ها را برملا می کند. اگر گفت فقط می خواهد مسافرت کند، بپرسید به کجا؟ اگر گفت می خواهد کوله پشتی اش را برداشته و به اروپا برود باید ببینید آن نوع زندگی خانه به دوشی با انتظارات شما جور درمی آید یا نه. اگر می گوید نوه ها مهمترین قسمت زندگی هستند آیا فکر می کنید می خواهید زندگی تان را با این فرد قسمت کنید؟ اگر گفت قرارهای ورزشی منظمی که با دوستانش دارد قسمت مهمی از زندگی او را تشکیل می دهد، آیا می توانید تحمل کنید که شما در خانه تنها بوده و او به قرار با دوستانش بگذراند؟

منبع: مردمان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

بدون دیدگاه

  1. برای سوال اول که واقعا کسی جوابی نداره ، پس بهتره کمی واقع بینانه تر نگاه کنیم و اصلا این سوالو نپرسیم که خودمونو احمق نشون بدیم. سوال دوم خودش نشون میده که در اخرین رابطه از کدوم خلقیات طرف قبلی ناراضی بوده!

  2. سلام خيلي از مطالبتون عاليه
    ولي به نظر و تجربه ي من توي سوال اول معمولا بيشتر افراد دروغ ميگند كه تا حالا با كسي نبودم بعد از ي مدت همه دروغا رو ميشه ي اعصاب داغون واسه ادم ميمونه كه چرا اعتماد كردم و زمينه ي دروغاي بعدي فراهم ميشه براش.ادم نميدونه باور كنه نكنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *