خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » احسان علیخانی مبلغ دقیق دستمزدش را با دلشکستگی روی آنتن گفت

احسان علیخانی مبلغ دقیق دستمزدش را با دلشکستگی روی آنتن گفت

صحبت های صریح احسان علیخانی در برنامه ماه عسل

مهمانان روز جمعه (12 تیر) برنامه ماه عسل احسانی علیخانی در ماه رمضان چند جانباز جنگ تحمیلی بودند که بعد از سوال احسان علیخانی درمورد دستمزد کار کشاورزی ، از مجری این برنامه سوالی جنجالی کردند و پرسیدند که آقای علیخانی دستمزد خود شما چقدر است؟ ما در شبکه های مجازی از دستمزد میلیاردی شما چیزهایی شنیده ایم.احسان علیخانی در جواب این سوال اعلام كرد كه به دلیل موج سنگینی كه در شبكه های اجتماعی در خصوص این برنامه و احسان علیخانی راه افتاده قصد پاسخ و توضیح در این خصوص را نداشته اما به دلیل خواست مهمانان برنامه توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

مجری ماه عسل اعلام كرد كه دستمزد وی برای كل ماه رمضان و برنامه ماه عسل مبلغ 45میلیون تومان است كه این مبلغ برای یك سال تلاشش برای آماده سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ماراتن یك ماه رمضان است و اعضای تهیه و تولید برنامه در طول یكسال درگیر پیش تولید و ساخت این مجموعه هستند. وی گفت که به غیر از برنامه ماه عسل برنامه ی دیگری را اجرا نمی کند.

وی گفت كه حتی هزینه لباس و كت شلوارهای برنامه نیز از هزینه شخصی اش است.

احسان علیخانی با انتقاد از موج گسترده شایعات و موج سواری برخی در خصوص دستمزد و درآمد حامیان مالی برنامه گفت: درآمد ناشی از حامیان مالی برنامه و آگهی ها مستقیم به خزانه دولت و حساب صدا و سیما واریز می شود و ماه عسل هیچ دخالتی در این موضوع ندارد.

وی افزود : من هیچوقت به هیچ کدام از مدیران صدا و سیما برای اجرای برنامه ماه عسل و دریافت مبلغی مشابه یک میلیارد و دویست میلیون تومان التماس و اصرار نکردم. من میدانم که چه زمان و وقت طلایی از اجرا در تلویزیون را بر عهده گرفته ام . اگر اشتباهاتی پیش آمده من عذرخواهی می کنم .

او با دلشکستی گفت بعضی ها در فضای مجازی یک لشکر زخم خورده می شوند تا تو را به لجن بکشند و هویت تو را تخریب کنند . ما هر مهمانی را به برنامه ماه عسل دعوت می کنیم گله می کنند .

او به مطلبی که مجری شبکه من و تو در موردش نوشته شده هم اشاره کرد و افزود: کسی نوشته بود که دست کثیفت را از روی سر آن پسربچه بردار، چشم من دست کثیفم را برمی دارم، اما شما که دستتان تمیز است یک کاری بکنید.

گفتنی است، پیش تر شایعاتی در شبكه های اجتماعی حاكی از دریافتی یك میلیارد و دویست میلیون تومانی علیخانی شده بود كه البته مهمان برنامه نیز به آن اشاره كرد.

در آخر نیز مهمان برنامه گفت : قطار وقتی ایستاده است کسی کاری به آن ندارد، وقتی قطار به حرکت درمی آید سنگ می خورد.

منبع: سیمرغ

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

 1. والا یادمه همین مزخرفاتو برای مرحوم پاشایی هم میگفتید.بالاخره ما نفهمیدیم شما عاشق پاشایی هستید یا احسان یا سعید معروف

 2. حسودان خیمه زده اند مثل مار.وچه بسا انسان هایی حیوان صفت.وبه جایی نرسند گرگانی تماع وکبکانی سر در گریبان برده که مردم بیدارند وهشیار.ما پای حقیقت میمونیم نه پای بی چارگی یه عده به جایی نرسیده.درد شما کوچیکی ولا غیر.وکرنه حرف ارزش داشت نه لایک

 3. داش احسان اصلن ب جماعت گزافه گو اهمیت نده.بزا بترکن بخندیم

 4. باس بمیرین از حسودی ک دوس ندارین اوج داش احسان رو ببینین ک چجور محبوبه و خاص.تکه.فدا خنده هاش

 5. اقای علیخانی امیدوارم این کامنتو ببینین و بخونین
  صندلیایه برنامتون قداست داره وروی اون صندلی که یه رزمنده قطع نخاعی میشینه جای یه دختره مث الهام عرب نیس .

 6. ملت ما احساسی هستن تو هم خوب بلدی از احساسات مردم سو استفاده کنی و ی سری دروغ و مزخرفات رو ب خورد مردم بدی.چون تریبون دست توئه هر کاری بخوای میکنی.

 7. واقعا متاسفم واسه خودم که بین یه همچین مردمی دارم بزرگ میشم انقدعقده ای و بدبخت که بجای دیدن ونقدوتحلیل کردن برنامه پول مجری رو نقدوتحلیل میکنن.اگه آقای علیخانی دومیلیاردم پول بگیره حقه شه چون واسه زحمتشون نمیشه قیمت گذاشت.

 8. اولین واخرین مجری جذاب وبا تجربه وجوان خسته نباشی اصلا خودتو به خاطر حسادت دیگران ناراحت نکن طبیعی که به تو حسودی میکنن

 9. اره دیشب خییلی داش احسان نارحت شد .واسه اینه ک تو کارش خیلی مرده ب نحو احسن اجراشو میکنه و کلن صحبت کردنش حرف نداره ماه عسل مختص خودشه ولا غیر بدون خودش مزه ای نداره.کارش بیشتر ازاینا ارزش داره
  قربونش بشن

 10. از بس حسودن داداش احسان غم نخور دل یک ملت با تو هست

 11. باز هم قضاوت هااااااااااا…کاردستمون داد….
  انقدر خودمون حاشیه ساختیم…انقدر خودمون ایراد گرفتیم از برنامه ای که مردم روی صندلیش نشستن که یکی مثل مجری شبکه من وتو بیاد و حرف مفت بار هم وطنمون کنه….
  حالا میفهمم چرا جهان سومیم…بخاطر اینکه یکی که پیشرفت میکنه چشم نداریم ببنیمش…به هزار دستاویز چنگ میزنیم تا از اون اوجه بیاد پایین….

 12. اون دختره میمون (سالومه)رو کی ادم حساب میکنه کثیف خودشه و ادمای مثل خودش دختره ایکبیری احسان جان ما ازت حمایت میکینم و میدونیم چقدر صادقانه تلاش کردی

 13. الهی خدا لعنتشون کنه که دل داداش احسانو شکوندن بیچاره چقدر ناراحت بود دیشب.حتی بغض کرد تو برنامه حقش نبود که باهاش این طور برخورد کنن نمیتونن موفقیت یکی مثل علیخانیو ببینن ایشالله که جواب کاراشونو میگیرن

 14. من هیچ کاری به دستمزد، دروغ و خیلی از حرف هایی که این روزا تو فضاهای مجازی باب شده و گفته میشه ندارم، ما با این کارا نشون میدیم جنبه نداریم.راه دوری نمیرم، خودمن با دیدن این برنامه تو این ماه احساس خوبی بهم دست میده و خدا را بهتر احساس میکنم….و همین کافی است….و بهتره دست از قضاوت برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *