خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » بهنوش بختیاری و رامبد جوان پشت احسان علیخانی را خالی نکردند!

بهنوش بختیاری و رامبد جوان پشت احسان علیخانی را خالی نکردند!

ماجرای مهمان خبرساز احسان علیخانی مجری و تهیه کننده برنامه «ماه عسل» کار این مجری را با دشواری هایی روبرو کرد. او که یک مدل لباس عروس را مهمان برنامه خود کرده بود بعد از پخش این برنامه با واکنش های غیرقابل تصوری در فضای مجازی روبرو شد. رسانه ها و مطبوعات مختلف به این موضوع پرداختند و در نهایت کار به جایی رسید که مسئولان صداوسیما به مدیران شبکه برای پخش این برنامه تذکر دادند، اما این پایان حاشیه ها نبود. تازه بعد از این مرحله ماجرای دستمزد علیخانی مطرح شد، دستمزدی که به گفته او 45 میلیون تومان سالانه است.

بعد از مرحله اعلام دستمزد و صحبت های علیخانی در یکی از قسمت ها، موج انتقادها به او کاهش پیدا کرد و این بار پای طرفدارانش به میدان باز شد. حتی نظرات کاربران در فضای مجازی به جای نگاه انتقادی تبدیل به رویکرد حمایتی شد. این نگاه حمایتی به هنرمندان و ورزشکاران و حتی سعید حدادیان مداح هم رسید.

رضا رشیدپور از نخستین افرادی بود که وارد میدان شد و از علیخانی دفاع کرد، او در متنی خطاب به علیخانی کار او را تحسین کرد و در بخشی نوشت: «مگر مردم نجیب ما از رسانه ملی چه توقعی دارند؟ جز همین صداقت؟ جز همین انسانیت؟ حالا که به مدد نگاه پاک و نجیب مردم و دعای خیرشان به اوج رسیده ای در اوج هم بمان. نگاه به برخی موانع ریز ارتفاع تماشا را کوتاه می کند . نمی گویم که منتقدانت را ندیده بگیر . اصلا . اتفاقا دست منتقد را باید بوسید . اما کسی که بهتان می زند و دروغ می بافد که دیگر منتقد نیست . جدای از نقدهای منصفانه مطمئن باش که میلیون ها مخاطب تحسینت می کنند. من هم یکی از آنها. شاد باشی.»

بهنوش بختیاری بازیگر هم در دفاع از علیخانی نوشت: «تمام قد از برنامه ماه عسل تشکر میکنم. وخوشحالم که لایه های پنهان اجتماع ما که معمولا در تلویزیون با خوش و بش و خنده و همه چی گل وبلبله از روش رد میشن انقدر واضح، شفاف، ساده، زلال داره گفته میشه. زخم هایی که همه ما داریم و فقط روش چسب زخم میزنیم که زشتیشو کسی نبینه و جلوی خونریزی روحی رو موقتا بگیره. آدم هایی که کنارمان هستند و نگاهشونم نکردیم. شاید ماه عسل با اجرای فوق العاده آقای احسان علیخانی باعث بشه با مهربانی بیشتری بهم نگاه کنیم. صفحه اصلی اینستاگرام ماه عسل برای طرفداران این برنامه. یاعلی»

مهراب قاسم خانی هم به جمع مدافعان علیخانی پیوست و خطاب به منتقدان او گفت: «نمی توانید با یک سری از واژه ها ژست روشنفکرى بگیرید.»

علی لهراسبی هم در متنی «ماه عسل» را برنامه ای دانست که هر شب جامعه را حلاجی می کند.

مرتضی پورعلی گنجی، بازیکن ملی پوش کشورمان مطلبی را در حمایت از احسان علیخانی منتشر کرد او نوشت: «داداش به خاطر برنامه قشنگت(ماه عسل) که هر سال زحمتشو میکشی بهت تبریک میگم. امیدوارم همیشه سلامت باشی و بتونی همینجوری به کارت ادامه بدی. دوست دارت: مرتضی پورعلی گنجی»

محمدرضا خانزاده، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس نیز در متنی در مورد علیخانی نوشت: «احسان علیخانی عزیز؛ خدا خیلی بزرگه و مطمئن باش همه مردم پشتت هستن.»

سعید حدادیان هم در یکی از سخنرانی های خود درباره «ماه عسل» و علیخانی صحبت کرد و گفت: «این بچه های مجری واقعاً توانمند و هنرمند هستند از لحاظ فیزیک و میمیک خدا قدرتی به آنها داده و در جذب مخاطب عالی هستند چه نسل قبلشان و چه این دو نسلی که الان هستند. من با همه شان رفیق هستم و مرا به عنوان کسی که نقد سلبی می کند نگاه نکنید. بنده اگر اشتباهی از این بچه ها سر زد با حذف مخالفم. البته همانطور مورد تذکر قرار بگیرند خوب است چون اینها بچه های خوبی هستند پس من چی می گم.»

رامبد جوان هم در تمام مدت پخش «خندوانه» در ماه مبارک رمضان به عنوان رقیب علیخانی از سوی برخی مطبوعات و رسانه ها مطرح می شد، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. او در حمایت از علیخانی نوشت: «سلام رفقا همیشه از ارزشمندترین چیزهای زندگی ام دوستی ها و رفاقت هایم با آدم ها بوده و هست، این بازی اخیری که توسط عده اى – قطعاً نسنجیده – راه افتاده و به زشت ترین شکل ممکن من و رفیقم احسان علیخانی را به دلایل احمقانه و واهی در برابر هم قرار داده؛ بدون این ملاحظه که ما هر دو داریم با سلیقه هایمان و آنطور که بلدیم برای «مردم» تلاش می کنیم و برنامه می سازیم برای اینکه آن ها رابرای دقایقی وادار به فکر کردن به چیزایی کنیم که به نظرمان ارزشمندند، حالم را خیلی بد کرده. این بازی بیمارگونه ای که در فضای مجازی راه افتاده را نمی فهمم، فقط انقدر می فهمم که شیوع این بیماری بی شک هیچ برنده و «قهرمان» ی ندارد و البته یقین دارم که قربانی مظلوم این بازی چیزی نیست جز : «اخلاق». . .اخلاق – اخلاق – اخلاق . . .که چقدر این روزها حالش بده! کمک کنید تا نذاریم بمیره! همین!!!»

«ماه عسل» به روزهای پایانی پخش در سال 1394 نزدیک می شود و باید دید با مخالفت ها و موافقت هایی که با این برنامه در جریان این دور از پخش صورت گرفت برنامه ها برای تولید آن در سال آینده به چه ترتیب خواهد بود.

منبع: خبر آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. مرسی از همه عزیزان.ی ملت پشتته کاکا علیخانی گل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *