خانه » اخبار روز » کلاه قرمزی روز عید سعید فطر به تلویزیون می آید!

کلاه قرمزی روز عید سعید فطر به تلویزیون می آید!

شبکه دو به مناسبت عید سعید فطر با تدارک سه فیلم سینمایی جدید و پخش ویژه برنامه هایی مانند مجموعه عروسكی «كلاه قرمزی»، «قبول باشه»، «شب های روشن» و «كوی محبت» مهمان خانه مخاطبان خود می شود. «کلاه قرمزی» با دوستان عروسکى جذاب و شیرین خود مانند اعیاد گذشته در عید سعید فطر نیز به شبکه دو می آید تا با ماجراهاى شاد و تدارک بخش های متنوع، لحظه های پرنشاطی را برای مخاطبان تلویزیون رقم بزند.

ویژه برنامه «کلاه قرمزی» در روز عید فطر شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۳:۳۵ ازشبکه دو پخش می شود.

همچنین ویژه برنامه «قبول باشه» به تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو به مناسبت عید سعید فطر میزبان مهمانانی ویژه خواهد بود. این برنامه شنبه و یکشنبه در ساعت های ۱۷:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۲ با تدارک بخش های متفاوت تری نسبت به ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.

برنامه شبانگاهى «شب های روشن» نیز در این دو شب بخش های مختلف برنامه اش را معطوف به عید فطر کرده است. این ویژه برنامه شنبه و یکشنبه در مهمانی شبانه خود خانواده های ایرانی را گردهم می آورد تا پس از یک ماه روزه داری، عبادت و عبودیت و راز و نیاز فرا رسیدن عید فطر را در کنار آنها جشن بگیرد.

این برنامه شنبه و یکشنبه از ساعت ۲۴ پخش می شود.

برنامه «کوی محبت» با تهیه کنندگی و اجرای سیدمصطفی موسوی در عید فطر از کربلای معلی پخش خواهد شد. این برنامه که بخش های مختلف خود را به آداب و اعمال عید فطر متمرکز خواهد کرد، در روز شنبه ساعت ۱۲:۱۵ و یکشنبه در ساعت های ۱:۲۵ بامداد و ۱۲:۱۵ روی آنتن شبکه دو می رود.

در تعطیلات عید سعید فطر سه فیلم سینمایی جدید «مینی بوس»، «ماه عسل یونانی» و «زبان مادری» از شبکه دو پخش می شوند.

«مینی بوس» به کارگردانی محسن زارعیان درباره یک گروه فیلمبرداری است که برای کار به خارج از شهر رفته اند، اما هنگام بازگشت نیکو، بازیگر خردسال فیلم را جا می گذارند…

این فیلم سینمایی در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده و روز عید فطر از ساعت ۸:۳۰ پخش می شود.

فیلم سینمایی «ماه عسل یونانی» به کارگردانی حامد امرایی و تهیه کنندگی مهدی حیدری نیز شنبه از ساعت ۱۴:۳۰ روی آنتن می رود.

این فیلم با بازی حدیث فولادوند، نیما شاهرخ شاهی، میرطاهر مظلومی ، خشایار راد، افسانه ناصری، فرحناز منافی ظاهر، بیژن پیشدادی، پیام صوفی، امیر زمستانی و رخساره شجاع الدین تولید شده و درباره زوج جوانی است که تصمیم دارند پس از عروسی برای ماه عسل به یونان بروند، اما در شرایطی قرار می گیرند که ماجراهای بامزه ای را برای آنها رقم زده و دردسرهایی را برایشان ایجاد می کند.

همچنین فیلم سینمایی «زبان مادری» به کارگردانی گائوری شینده و تهیه کنندگی ایلانا روسین، یکشنبه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه دو پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: ساشی آشپزی ماهر و زنی خانه داراست که به علت متفاوت بودن زبان اداری هند با زبان مادری اش، مورد تمسخر بچه هایش قرار می گیرد تا اینکه خواهرش که در کشور دیگری زندگی می کند از او برای شرکت و کمک در مراسم عروسی دخترش دعوت می کند و ساشی به تنهایی راهی این سفر می شود. مکس تیدوف و آنیکا دوبرا در فیلم سینمایی «زبان مادری» محصول کشور هند بازی کرده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *