خانه » دنیای مد » 5 دلیلی که لباستان ارزان قیمت دیده می شود +تصاویر

5 دلیلی که لباستان ارزان قیمت دیده می شود +تصاویر

ممکن است گاهی قیمت پایین یک لباس، شما را به خرید آن وسوسه کنید، ولی بهتر است پیش از خرید ، نکات زیر را در نظر بگیرید، چرا که به این ترتیب ارزانی آن کاملا نشان داده خواهد شد!

اگر از اشتباهاتی که معمولا دیگران مرتکب می شوند، اجتناب کنید، می توانید در لباس ارزان قیمت خود عالی جلوه کنید:

1. لباس های گیپوری

5 دلیلی که لباستان ارزان قیمت دیده می شود +تصاویر

اگر واقعا می خواهید ظاهر فوق العاده لباس های گیپوری را احساس کنید ، پس باید گیپور دست دوز را در لباس های مجلسی و لباس عروس ها مشاهده کنید. گیپوری که در یک فروشگاه محلی می بینید با آن قابل مقایسه نیست ، چرا که توسط ماشین های مخصوص درست شده و سطح پارچه صاف و شل است. گیپور ارزان قیمت هرگز ظاهر کاملا عالی نخواهد داشت.اگر چیزی شبیه گیپور می خواهید، پس بهتر است در عوض پارچه ی توری خوبی را پیدا کنید. اگرچه به با شکوهی گیپور نخواهد بود ولی سبک زنانه ای دارد. اگر جنس توری نیز چیزی نیست که به دنبالش هستید، پس بهتر است یک لباس ساده خریداری کرده و آن را با اکسسوارهای مورد علاقه تان ست کنید تا جذابتر به نظر برسد.

2. گلدوزی و سنگ دوزی و جزئیاتی از این قبیل

5 دلیلی که لباستان ارزان قیمت دیده می شود +تصاویر

اگر لباسی با این جزئیات خریداری می کنید، بسیار مراقب باشید. لباس های ارزان قیمت زیادی وجود دارد که به خوبی گلدوزی شده اند و معمولا برای این لباس ها از مروارید، سنگ، مونجوق و پولک های بسیار نامرغوب استفاده می شود. آنها دست دوز نبوده و توسط ماشین به لباس دوخته می شود. این لباس ها وقتی نو هستند بسیار خوب دیده می شوند ولی نباید این منجر به گمراهی شما شود. به محض پوشیدن آن متوجه خواهید شد که این جزئیات از لباس کنده می شود و لباسی که تزئیناتش نصفه و نیمه باشد، بسیار ناخوشایند جلوه می کند. پیشنهاد ما این است که یک لباس ساده و بدون این موارد را انتخاب کرده و آن را با جواهرات و اکسسوارهای خود ست کنید.

3. دوخت های چین دار در لباس

5 دلیلی که لباستان ارزان قیمت دیده می شود +تصاویر

نمونه ای از دوخت چین دار

5 دلیلی که لباستان ارزان قیمت دیده می شود +تصاویر

چین هایی که در برخی از قسمت های لباس ایجاد می کنند، برای شمار زیادی از مردم از نظر اندازه مناسب می شود و هیچ مشکلی با سایز نخواهد بود. ولی در مقابل دوخت های چین دار، دوخت های صاف و یکدست سخت تر انجام می شود و به مشتری های کمتری اندازه می شود. به دلیل نوع دوخت با کیفیت شان ، قیمت لباس هایی با این دوخت بالاتر است. دفعه بعد که به قصد خرید لباس به فروشگاه می روید، بهتر است به جای دوخت های چین دار، دوخت های یکدست را انتخاب کنید. این نوع دوخت حتی در فروشگاه های ارزان نیز پیدا می شود. بهتر است به جای دوخت چین دار به دنبال دوخت پلیسه باشید.

4. لباس های غیراندازه

لباسی که کاملا اندازه شما باشد، همیشه خوب جلوه می کند. حتی اگر پول گزافی برای یک لباس گران قیمت هزینه کنید ولی به خوبی اندازه تان نباشد، ارزان دیده می شود. خوشبختانه در این مورد یک راه وجود دارد: لباس ارزانی بخرید که کاملا اندازه تان باشد. برای مثال بلوزی را پیدا کنید که قسمت سرشانه آن زیاد پهن و یا زیاد باریک نباشد. اصلاح برخی از لباس ها با هزینه کم انجام می شود ولی اگر می بینید لباسی در قسمت های مختلف نیاز به اصلاح داشته و هزینه بر است، بهتر است به دنبال چیز دیگری باشید.

5. لباس های گلدار چند رنگ و یا با طرح های پیچیده و کوچک

لباس های گلدار ریز و یا با طرح های کوچک ، بهترین انتخاب نخواهند بود و ارزان قیمت جلوه می کنند. هنگام خرید ، به طرح های آن توجه کنید. راه راه های ساده، طرحی با رنگ های متضاد، طرح خالدار و حتی چهارخانه چیزی است که شما به آن نیاز دارید. لباس فروشی های ارزان قیمت زیادی وجود دارد که حائز این شرایط هستند. به خاطر داشته باشید که اگر طرح یک لباسی را از ده قدم آن طرف تر دیگر نمی توانید تشخیص دهید، بهتر است آن را سر جایش گذاشته و لباس دیگری انتخاب کنید!

5 دلیلی که لباستان ارزان قیمت دیده می شود +تصاویر

منبع: پرشین وی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *