خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » آرایش چشم خیره کننده برای چشم های قهوه ای +عکس

آرایش چشم خیره کننده برای چشم های قهوه ای +عکس

اگر شما خانمی با چشمان قهوه ایهستید و دنبال یک ایده برای زیباترکردن چشم هایتان با آرایش هستید، مطمئنا لیست زیر می تواند کمک زیادی به شما کند:

آرایش چشم خیره کننده برای چشم های قهوه ای

۱٫ سایه رنگ های متالیک برای چشمان قهوه ای

استفاده از سایه رنگ های متالیک یکی از بهترین ترفندها برای چشم های قهوه ای است. چشمان قهوه ای خودش آنقدر زیباست که مهم نیست چه سایه رنگی برایش استفاده کنید ، تمام رنگ ها برازنده آن است ولی رنگ های متالیک یعنی طلایی، برنز، قهوه ای و حتی صورتی رنگ هایی است که کاملا چشمان شما را بیش از همیشه برجسته و زیبا خواهد کرد. آرایش چشم خیره کننده

۲٫ رنگ های خنثی برای چشمان قهوه ای

اگر دنبال آرایشی با جلوه نسبتا طبیعی برای چشمان قهوه ای هستید. چرا رنگ های خنثی را امتحان نمی کنید؟ رنگ های هلویی، رنگ قهوه ای متمایل به خاکستری(taupes) و حتی قهوه ای گزینه های خوبی هستند و بهتر است همراه با این رنگ ها از خط چشم نیز استفاده کنید.

۳٫ خط چشم سفید

افراد بسیاری خط چشم سفید را جذاب نمی دانند، ولی اگر آن را با سایه رنگ های متالیک ترکیب کنید ، نتیجه آن را خواهید دید. نه تنها خط سفید ، چشمان قهوه ای را برجسته تر نشان خواهد داد بلکه یکی از ترفندهای آرایشی برای چشمان قهوه ای است که کمتر کسی از آن اطلاع دارد!

آرایش چشم خیره کننده برای چشم های قهوه ای +عکس

۴٫ استفاده از اکلیل

این ترفند مناسب تمام رنگ چشم هاست. مقدار کمی اکلیل، هماهنگ با رنگ سایه چشم می تواند برجستگی و زیبایی آرایش چشم را به سطح بالاتری ارتقاء دهد و برای چشمان قهوه ای نیز ایده آل است.

۵٫ کانسیلر زیر چشم

اگر از مشکل سیاهی زیر چشم رنج می برید ، پس بهتر است برای مشخص کردن چشمان قهوه ای خود، آنها را بپوشانید. مقداری از کانسیلر زیر چشم زده و سپس روی آن را با کرم پودر بپوشانید، تا زیبایی چشمانتان مشخص تر شود.

۶٫ خط چشم بادمجانی

بنفش یکی از رنگ های برازنده برای چشمان قهوه ای است. خط چشم قهوه ای یا مشکی خود را به این رنگ تغییر دهید تا فورا متوجه تغییر آن در مشخص تر کردن چشمان قهوه ای خود شوید. این ترفند نیز یکی دیگر از نکات آرایشی چشم قهوه ایست که بسیاری آن را فراموش می کنند.

۷٫ رنگ خود را بشناسید

رنگ چشمان شما می تواند عسلی، قهوه ای شکلاتی تیره، روشن و یا قهوه ای روشن باشد. برای هماهنگ کردن آرایش با رنگ چشم ، بهتر است رنگ چشمان خود را بشناسید، چرا که رنگ چشم قهوه ای، طیف های رنگی زیادی دارد.

۸٫ از این رنگ ها بپرهیزید

رنگ های قرمز، زرد یا سبز رنگ هایی است که برای چشم قهوه ای چندان پیشنهاد نمی شود.

منبع: پرشین وی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *