خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » مزاحمت بازیکن ملی پوش برای ورزشکار زن ایران

مزاحمت بازیکن ملی پوش برای ورزشکار زن ایران

حضور کاروان ورزشی ایران در مسابقات یونیورسیاد جهان در کره جنوبی با یک جنجال همراه بود. یکی از بازیکنان نسبتا سرشناس تیم ملی فوتبال در این سفر اقدامات متعددی انجام داد که صدای خیلی ها را درآورد.

تیم های فوتبال و والیبال دانشجویان ایران کره جنوبی را در حالی به مقصد دوحه ترک کردند که این بازیکن در اقدامی غیرحرفه ای و عجیب با پنهان کردن پاسپورت یکی از همبازیان خود باعث ایجاد تاخیر ۱۰ دقیقه ای در پرواز قطر و معطلی صدها مسافر شد.

مسئولان پرواز نداشتن پاسپورت بازیکن تیم امید را چندین بار تذکر داده و از مسئولان کاروان ایران خواستند خودشان مسئولیت خروج این بازیکن را در فرودگاه دوحه یا تهران قبول کنند. در نهایت و پس از ۱۰ دقیقه معطلی بازیکن مذکور اعلام کرد که پاسپورت بازیکن تیم دانشجویان را زمانی که روی میز جامانده بود را برداشته و به او این موضوع را نگفته است!

از سوی دیگر گفته می شود بازیکن مذکور مزاحمت هایی برای یکی از ورزشکاران مدال آور بانوان ایران نیز ایجاد کرده که باعث عصبانیت این ورزشکار زن شد. طبق اخبار رسیده، مسئولان ذیربط به خاطر اقدامات جنجالی این بازیکن، وی را سه سال ممنوع الخروج کرده اند.

منبع: جام نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *