خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » چطور شبیه به ادل آرایش کنیم +تصاویر

چطور شبیه به ادل آرایش کنیم +تصاویر

ادل سبک منحصر به فرد خودش را در آرایش دارد، اگر شما نیز استایل آرایشی او را پسندیده و دوست دارید آن را برای خودتان امتحان کنید، هفت نکته زیر به شما کمک خواهد کرد:

چطور شبیه به ادل آرایش کنیم

۱٫ کسب بهترین حالت پوست

برخی از زیبایی های ادل از پوست او ناشی می شود. اگر فقط روی آرایش چشم و لب او تمرکز کنیم، کار آسان تر است ولی پوست صورت او درخشندگی خاصی دارد که بیشتر از آرایش وی جلب توجه می کند. برای به دست آوردن این حالت ، باید مراقبت پوستی روزانه و خوبی داشته باشید. مرحله بعد انتخاب یک کرم پودر مناسب است ، بهتر است از کرم پودرهایی با فرمول های نوع مات دور بمانید. آرایش ادل

۲٫ انتخاب رژگونه با رنگ غیر ملموس

 

چطور شبیه به ادل آرایش کنیم +تصاویر

این مورد نیز یکی دیگر از چیزهایی است که در نظر اول توجه نکردید، ولی اگر نگاه دقیق تری کنید متوجه خواهید شد که روی رژگونه وی کار شده است. او از رژگونه ای با ته رنگ های غیر قابل ملموس استفاده کرده و کاملا برای او کارساز بوده است. شما نیز می خواهید رژگونه روی صورت شما تاثیربگذارد ولی در عین حال به نحوی باشد که کسی متوجه نشود. رژگونه های کرمی در رنگ صورتی هلویی متوسط، انتخاب خوبی برای تقلید از سبک آرایش ادل است.

۳٫ پرکردن ابرو

ابرو قاب صورت است ولی اغلب به آن توجه کمتری می کنید. وقت گذاشته و آن را مرتب و پر کنید. اگر از موهبت داشتن ابروهای پرپشت برخوردارید ، پس فقط مقداری ژل ابرو برای شما کافی است.

۴٫ استفاده از سایه تیره روی خط چین پلک

 

چطور شبیه به ادل آرایش کنیم +تصاویر

جدا از دیگر بخش های آرایش چشم ادل، یکی از نکته های جذاب آن استفاده از سایه تیره روی خط چین پلک برای عمیق تر کردن آن است. ادل اغلب از سایه زغالی یا قهوه ای روی خط چین پلکش استفاده می کند. گرچه یادگیری این تکنیک مقداری تمرین می خواهد ولی نتیجه نهایی ارزش تلاش را دارد.

۵٫ ایجاد خط چشم گربه ای

بخشی از آرایش چشم جادویی ادل به خط چشم دنباله دار یا چشم گربه ای او برمی گردد. اگر قصد مشخص جلوه دادن خط چشم دارید، بهتر است از خط چشم مایع و یا ژله ای استفاده کنید. اگرچه دقت بیشتری می خواهد ولی نتیجه مشابهی با مداد به دست نمی آید. اگرچه مهارت در این خط چشم کمی مشکل است ولی آموزش های زیادی در سطح اینترنت برای این مدل خط چشم وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

۶٫ بادبزنی کردن مژه ها

 

چطور شبیه به ادل آرایش کنیم +تصاویر

مژه ها در آرایش ادل الگوی بیرونی دارند. او معمولا ریمل را به سمت قسمت بیرونی مژه ها متمرکز می کند. برای این مدل مژه، لازم است از یک ریمل حجم دهنده و یا حتی مژه مصنوعی استفاده کنید.

۷٫ لب هایی به رنگ پوست و خنثی

 

چطور شبیه به ادل آرایش کنیم +تصاویر

اگرچه ادل در برخی مواقع از رژلب قرمز تند استفاده می کند ولی عموما او به سایه رنگ های خنثی بسنده می کند. با این روش، چشم های او در مرکز توجه واقع می شود.

منبع: پرشین وی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *