خانه » گوناگون » زیباترین خانم مسئول امور خاکسپاری در آلمان +تصاویر

زیباترین خانم مسئول امور خاکسپاری در آلمان +تصاویر

شغل های مربوط به امور کفن و دفن و خاکسپاری اغلب با عنوان های ناراحت کننده یاد می شوند ولی در اقدام عجیب یکی از وب سایت های مربوط به دفن و کفن در آلمان ، این شغل در یک آزمون شاد و سرگرم کننده وارد شده است. این وب سایت اخیرا یک مسابقه ملکه زیبایی برای زنانی با این حرفه برگزار کرد و در این رقابت های زیبایی ، خانم 36 ساله ای به نام ریچل مرکس بیشترین رای را از آن خود کرد و لقب “ملکه زیبایی وداع” به او اهدا شد.

خانم مرکس شرکت کفن و دفن خود را با همسرش در لاخهایم-آلمان اداره می کند و می گوید اولین بار درباره ی مسابقات ملکه زیبایی وداع از برادر شوهرش شنید. او سپس از ایده استقبال کرده و در مسابقه ثبت نام کرد، چند عکس از خود و همچنین یک توضیح کلی از خودش را نیز برای آنها ارسال کرد.

زیباترین خانم مسئول امور خاکسپاری در آلمان +تصاویر

ریچل به هیچ وجه تصور نمی کرد که 46 خانم دیگر با شغل مشابه در سراسر آلمان را بتواند شکست دهد و عنوان ملکه زیبایی را دریافت کند. او می گوید:”واقعا فوق العاده است که شغل ما که چندان زمینه خوشایندی برای دیگران ندارد، این بار به شکل متفاوت و مطلوبی به آن دیده شده است.”

چشمان درشت قهوه ای و لبخند زیبای ریچل نقش زیادی در برد او داشته ولی این تنها دلیل داوران برای انتخاب وی نبوده ، گویا همان یک نوشته کوتاه وی درباره علاقه و عشق به زندگی، داوران را تحت تاثیر قرار داده است.

همسر او استفان نیز از انتخاب همسرش خوشحال شده و می گوید:”من اغلب به همسرم می گفتم که بسیار زیباست و بالاخره او حرف مرا باور کرد.”

زیباترین خانم مسئول امور خاکسپاری در آلمان +تصاویر

منبع: پرشین وی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

  1. زیبایی ک فقط ب ظاهر نیست زیبایی کارایی ک انجام داده و اخلاق و اینا.حالا قیافه خوبی هم داره پوست صاف و شفاف و…

  2. اصلا زیبایی نداره ولی شاید از نظر مردم کشورش زیباست

  3. کجاش زیبا و قشنگه

  4. من که زیبایی نمیبینم
    اصلا مفهوم زیبایی ما با اروپایی ها زمین تا اسمون فرق داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *