خانه » سرگرمی » جنجال مجسمه شیطان در دیترویت +عکس

جنجال مجسمه شیطان در دیترویت +عکس

معبد شیطان در دیترویت ایالات متحده آمریکا دوباره خبرساز شد. معبد شیطان پرستان دیترویت یک مجسمه از شیطان را در وسط شهر نصب کرد اما با تظاهرات گسترده مردم و مخالفان شهر مواجه شد. به گزارش راشاتودی، شیطان پرستان که سر یک تُنی بزی را در مراسمی با عنوان زنده باد شیطان در شهر کار گذاشته بودند با مخالفت جدی شهروندان مواجه شدند. آنها از مدتها پیش موضوع مجسمه شیطان را مخفی نگه داشته بودند و به اعضای خود تنها با ایمیل از زمان و مکان مراسم اطلاع می دادند چون خبرهایی که از سطح شهر می رسد نشان می داد که مردم خشمگین این نماد را تخریب خواهندکرد.

روز شنبه بود که مراسم رونمایی از نماد شیطان در یکی از صنعتی ترین و بزرگترین شهرهای آمریکا آغاز شد و مردم از همه جای شهر برای مقابله با آن جمع شدند. مردم فریاد می زدند که دیترویت جای شیطان نیست؛ عده ای هم با تی شرت هایی که تصویر مسیح بر روی آن حک شده بود برای اعتراض آمده بودند.

جنجال مجسمه شیطان در دیترویت +عکس

جنجال بر سر نصب این نماد شیطان در دیترویت باعث شد که دادگاه فدرال حکم به برداشتن سر بز از مرکز شهر شود. دلیل دادگاه نیز این است که مقامات شهری نباید از هیچ مذهبی حمایت کنند. حالا مسوولان معبد شیطان در دیترویت اعلام کرده اند حالا که شهر شیطان آنها را نمی خواهد، پس گروه تصمیم می گیرد آن را به آرکانزاس ببرد. معبد شیطان دیترویت مشغول مذاکره با فرماندار آرکانزاس است تا شیطان خود را به این شهر منتقل کند.

منبع: وبسایت شفقنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. یه مشت احمقند.خاک بر سرشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *