خانه » بازیگران و هنرمندان » بهنوش بختیاری : شایعه، آفت زندگی هنرمندان است

بهنوش بختیاری : شایعه، آفت زندگی هنرمندان است

بهنوش بختياري سال ۱۳۵۴ در تهران به دنيا آمد. با چند مجموعه داستاني تلويزيوني پربيننده مانند شب هاي برره (در نقش ليلون)، زندگي به شرط خنده و… بازيگري را شروع كرد.

او دانش آموخته زبان فرانسه است و از سال ۷۵ به بازيگري روي آورد. وي ايجاد شايعه درباره زندگي شخصي خود طي يكي دو سال گذشته را از تلخ ترين اتفاقات سال هاي فعاليتش دانسته و آن را آفت زندگي و حرفه بازيگران مي داند.

 

ليلون شب هاي برره گفت: خيلي سخت است سرصحنه فيلمبرداري باشي و زمان استراحت كسي زنگ بزند و بگويد كه شنيده در فلان مهماني ناجور نزديك محرم شركت كرده اي، يا بدتر از آن عكس هاي خانوادگي و شخصي ات در تمام سايت ها و گوشي ها وجود داشته باشد، اين دو اتفاق و شايعه اي كه براي من رخ داد، بدترين اتفاق سال هاي اخير زندگي من هستند.

 

وي ادامه داد: زماني كه عكس هايم پخش شد به كمك نيروي انتظامي تعدادي از متخلفان دستگير شدند، اما اصل كاري ها هيچ وقت پيدا نشدند تا بشود مجازاتشان كرد.

 

اصلا اگر هم پيدا مي  شدند مجازاتشان چه فايده اي داشت وقتي همه  مان در اين چرخه بيمار مشاركت مي  كنيم…. كاش اينقدر راحت با آبروي بقيه بازي نكنيم و فقط به خاطر اين كه مثلا فلاني هنرپيشه است به خودمان اجازه ندهيم هر چيزي را درباره اش منتشر كنيم.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *