خانه » اخبار روز » مجری معروف خبرساز شد

مجری معروف خبرساز شد

طی ساعت های گذشته خبری روی سایت های ایلام مبنی بر واکنش محمدرضا مروارید استاندار ایلام به سخنان چند شب پیش کامران نجف زاده خبرنگار صدا و سیما منتشر شد که واکنش های متعددی را در گروه های فضای مجازی از سوی خبرنگاران به دنبال داشته است. کامران نجف زاده در بخش خبری صرفاً جهت اطلاع اخبار ۲۰:۳۰ پنجشنبه شب هفته گذشته(۲۹ مرداد) گفت: اگر می بینید خبرها به این صورت شده بدانید حقوق ما دست دولت است و اگر غیر این عمل کنیم بودجه صدا و سیما را نمی دهند و حقوق ما را قطع می کنند پس مجبوریم بگیم همه جا آرومه…

این موضوع از سوی شماری از خبرنگاران استان ایلام مورد توجه و عنایت قرار گرفت که خبرگزاری فارس به بخش هایی از این اظهارنظرها می پردازد.

یکی از خبرنگاران معتقد است که استاندار ایلام نباید وارد توهین به اهالی رسانه شود و در این رابطه اظهار نظر کند و خبرنگار دیگری معتقد است که این نوع اطلاع رسانی رسانه ها نوعی سیاسی کاری است که نباید اینچنین اطلاع رسانی شود.

یکی دیگر از خبرنگاران هم معتقد است، سیاسی کاری را خود مسئولان استان شروع می کنند و خود برای خود زمینه رسانه ای شدن آن را فراهم می کنند.

این در حالی است که اظهارات استاندار ایلام در چت خصوصی نبوده بلکه در گروهی با عضویت ۹۵ نفر این اظهارت آورده شده است.

وقتی امام جمعه محترم ایلام از توهین اصلاح طلبان به رئیس جمهور در خطبه های نماز جمعه از کسانی که ادعای طرفداری از دولت دارند را بیان می کند نشان می دهد که مسئولان خود به دنبال سیاسی کاری هستند نه رسانه و این اولین باری نیست که از جانب دولت این گونه با رسانه ها برخورد می شود و با این رویه آخرین بار هم نیست.

منبع: افکار نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *