خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » چگونه با آرایش چشم هایی درشت بسازیم

چگونه با آرایش چشم هایی درشت بسازیم

راز چهره با نشاط، سرحال و جذاب در حالت چشمان شماست. اگر اصول آرایش چشم را یاد بگیرید، این قدرت را پیدا می كنید تا چشم های تان را به فرم دلخواه تان دربیاورید مثلا فرم افتاده چشم را كه باعث می شود بی رمق و خسته به نظر برسید، می توانید با آرایش ورق را برگردانید. چشم های ریزتان را درشت كنید تا جذابیت چهره تان دو چندان شود. برای همین هدف بهتر است نحوه درشت كردن چشم با آرایش را یاد بگیرید.

چگونه با آرایش چشم هایی درشت بسازیم

راز چهره با نشاط، سرحال و جذاب در حالت چشمان شماست. اگر اصول آرایش چشم را یاد بگیرید، این قدرت را پیدا می كنید تا چشم های تان را به فرم دلخواه تان دربیاورید مثلا فرم افتاده چشم را كه باعث می شود بی رمق و خسته به نظر برسید، می توانید با آرایش ورق را برگردانید. چشم های ریزتان را درشت كنید تا جذابیت چهره تان دو چندان شود. برای همین هدف بهتر است نحوه درشت كردن چشم با آرایش را یاد بگیرید. ترفندهای آرایش صورت برای زیباتر شدن را بخوانید .

خط چشم سفید استفاده كنید

یك روش دیگر برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها استفاده از خط چشم سفید است. داخل پلك پایین تان را با مداد سفید خط بكشید. حتما از یك مداد نرم استفاده كنید تا پلك تان آسیب نبیند. برای اینكه داخل چشم تان روشن تر شود، می توانید در قسمت گوشه پلك تان هم از این مداد استفاده كنید. البته در كنار این خط چشم سفید، می توانید با یك خط چشم باریك سیاه دور تا دور پلك بالا و پایین را تیره كنید كه با این روش هم چشمان تان بزرگ تر به نظر می رسد اما یادتان باشد در گوشه چشم این دو خط پلك بالا و پایین به هم نرسند.

به مژه های پایین هم ریمل بزنید

بسیاری از متخصصان گریم معتقدند استفاده از ریمل در مژه های پایین چشم باعث می شود چشم ها بزرگ تر به نظر برسد. البته نكته مهم این است كه چطور به مژه های پایین ریمل بزنید؟ ابتدا مژه های پلك بالایی را ریمل بزنید بعد بدون اینكه فرچه ریمل را دوباره داخل ظرف ریمل وارد كنید، مژه های پایین را هم ریمل بزنید. فرچه ریمل تان را عمودی نگه دارید و روی مژه های پلك پایین تان عقب و جلو ببرید.

ابروهای تان را تمیز و مرتب نگه دارید

درنهایت نوبت ابروهاست، برای اینكه چشمان تان بزرگ تر به نظر برسد باید به ابروهای تان هم توجه كنید. اگر ابروهای تان یك قوس خفیف داشته باشد چشمان تان بزرگ تر به نظر می رسد. با رنگی ملایم و با ضربات آهسته و كوتاه ابرو را پر كنید و به ابروهای تان قوس بدهید.

مژه های تان را فر كنید

یكی از ساده ترین راه ها برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها، فر كردن مژه ها به وسیله فرمژه است. حتما قبل از استفاده از ریمل، مژه های تان را فر كنید و اگر فراموش كردید، حتما اجازه دهید ریمل تان كاملا خشك شود سپس از فرمژه استفاده كنید.

سایه فراموش نشود

اطراف چشم را یعنی پایین پلك بالا و بالای پلك پایین را با سایه تیره تر رنگ بزنید. بالای این سایه تیره رنگ را با سایه رنگ روشن تر بپوشانید. یادتان باشد سایه های چشم را باید از سمت بیرون به سمت گوشه داخلی چشم محو كنید تا رنگ ها یكنواخت شود. پس می توانیم بگوییم سایه هم در بزرگ تر نشان دادن چشم شما تاثیر بسزایی دارد.

مصنوعی استفاده كنید

اگر قصد دارید به یك مراسم كاملا رسمی و بزرگ بروید، می توانید برای بهتر شدن فرم چشم های خود از مژه مصنوعی استفاده كنید. بیشتر بازیگران و خوانندگان خانم برای شركت در مراسم رسمی از مژه های مصنوعی استفاده می كنند. اگر روش استفاده از مژه های مصنوعی را به خوبی بلد باشید، چشم های شما بسیار زیبا و كاملا طبیعی به نظر می رسند.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.