خانه » اخبار روز » جنازه مرد کوهنوردی پیدا شد

جنازه مرد کوهنوردی پیدا شد

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری 125، پس از اطلاع رسانی این حادثه توسط پلیس کوهستان به سامانه 125، بلافاصله نجاتگران کوهستان ایستگاه 64 سازمان آتش نشانی تهران در ساعت 14:30 روز گذشته راهی محل حادثه شدند.

رامین نائب پور سرپرست گروه ویژه نجات کوهستان آتش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای تحت امرش دراین عملیات شرکت کرده بود در مورد این حادثه گفت: پس از اعلام پلیس کوهستان مبنی بر مشاهده یک جنازه در ته دره ای مقابل پناهگاه کوهستانی پلنگ چال بلافاصله به همراه اکیپ امدادو نجات کوهستان رهسپار منطقه مورد نظر شدیم.

این فرمانده آتش نشانی افزود: گروه نجات کوهستان پس ازساعت ها کوه پیمایی در میان برف وعبور از مسیر های سخت و صعب العبورکوهستان و نیز گذرازرودخانه خروشان سرانجام به محل سقوط این مرد کوهنورد رسیدند.

نائب پور تصریح کرد: در بررسی اولیه معلوم شد که ظاهرا از مرگ این شخص چندروزگذشته بود که متاسفانه در این مدت هم قسمت های از بدن او توسط جانوران وحشی خورده شده بود.

وی در ادامه اظهار داشت: جسد این مرد توسط گروه نجات وبا استفاده از تجهیزات ایمنی و نجات به پائین کوه منتقل شد و سپس برای تشخیص هویت این مرد وهم چنین بررسی علت مرگ و چگونگی بروز حادثه به عوامل انتظامی تحویل شد تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.

این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که احتمالا این فرد براثر سقوط از بالای کوه به داخل دره جان خود را از دست داده باشد، توصیه کرد: علاقمندان به کوهپیمایی بدانند که هیچ گاه نبایدبه تنهایی و یا در مسیرهای بیراهه کوهپیمایی کنند.

وی با اعلام این که قبل از تاریک شدن هوا کوه را باید ترک کرده و به پایین بیایند، افزود: در صورت گم شدن درکوه، در پایین آمدن از کوه عجله نکنند و با تلفن همراه خود با سامانه 125 آتش نشانی تماس برقرار کرده و درخواست کمک کنند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *