خانه » اخبار روز » ایران نباید فیلم محمد را می ساخت!

ایران نباید فیلم محمد را می ساخت!

هنر پیشه عربستانی از مقامات این کشور به این علت که تاکنون فیلمی درباره زندگی پیامبر اکرم (ص) نساخته است انتقاد کرد و مدعی شد نباید گذاشت ایران در این خصوص دیدگاه های خود را القاء کند.روزنامه سعودی الریاض” تأکید کرد که “عبدالرحمن الخطيب” خواستار آن شد تا عربستان سعودی در زمینه فیلم سازی در سطح بین المللی ظاهر شود، تا دیدگاه خود را به جهانیان منتقل کند و در برابر دیدگاه های دیگران در خصوص اسلام بایستد.

این هنرپیشه سعودی در این خصوص فیلم «فیلم محمد رسول الله (ص)» را مثال زد و مدعی شد: «نگرانی من این است که برداشت اولیه مردم جهان از پیامبر (ص) برگرفته از این فیلم باشد، که دیگر تغییر آن در آینده دشوار خواهد بود.»

هنرپیشه عربستانی همچنین مدعی شد: اگر پیش از این عربستان در این خصوص فیلمی ساخته بود و دیدگاه دینی خود را منتقل می کرد، اکنون از اشتباه هایی که ممکن است فیلم ایرانی دچار آن شده باشد نگرانی نداشتیم. بنابراین، ما که قدرت و امکانات لازم را در این خصوص داریم، چرا باید میدان را برای ایرانی ها و دیگران ترک کنیم تا درباره مسائلی که مستقیما اهانت به ماست سخن بگویند؟»

ماه ها قبل از اکران فیلم “محمد رسول الله” (ص) جریانی سیاسی از سوی برخی اعراب ضد این فیلم به راه افتاد و بسیاری از رسانه های عربی نیز چشم بسته با این جریان همسو شدند. این جریان از سوی سلبریتی های و وهابی ها هدایت شده است.

منبع: افکار خبر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. واه واه چ حسووووووود!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.