خانه » اخبار روز » فرود هواپیمای حامل پیکر قربانیان منا در تهران

فرود هواپیمای حامل پیکر قربانیان منا در تهران

پیکر 104نفر از جانباختگان حادثه منا بامداد امروز با یک فروند هواپیمایی سعودی از جده وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد تا پس از انجام تشریفات قانونی و مراسم استقبال به خانواده آنان تحویل شود.اکنون کار تشریفات انتقال پیکر این جانباختگان در فرودگاه مهرآباد در دست اقدام است تا پس از حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان مراسم استقبال رسمی از این جانباختگان به عمل آید.

طبق برنامه ریزی های انجام شده این هواپیما راس ساعت 2.20 دقیقه بامداد امروز وارد فرودگاه مهرآباد شد و قرار است ساعت 9.30 دقیقه صبح دومین هواپیمای حامل پیکر جانباختگان مزبور وارد مهرآباد شود.

هواپیمایی سعودی در نخستین پرواز 104 تن از جانباختگان فاحعه منا را به تهران منتقل کرد و با پرواز دومین هواپیما در مجموع شمار پیکر قربانیان به 164 نفر می رسد که به خانواده های آنان تحویل می شود.

شمار جانباختگان ایرانی در فاجعه منا 465 نفر اعلام شده که به علت بی کفایتی سعودی ها در برگزاری مراسم حج تمتع جان خود را از دست دادند و با انتقال پیکر این جانباختگان ،هیات دولت در بیانیه ای از عموم مردم برای شرکت در مراسم تشییع و یادبود آنها که روز یکشنبه (فردا ) در تهران و همه استانهای کشور به طور همزمان برگزار خواهد شد، دعوت کرد.

هیات دولت در بیانیه ای ضمن اعلام تسلیت مجدد به خاطر این فاجعه تلخ از عموم مردم ایران درخواست کرده در این مراسم حضور پرشور داشته باشند.

مراسم مزبور در تهران در حسینیه امام خمینی (ره ) با حضور مقام معظم رهبری، رییس جمهور، هیات وزیران، مقامهای لشگری و کشوری و مردم متدین تهران در روز یکشنبه دوازدهم مهر و از ساعت 15:30 تا 17:30 برگزار می شود.

منبع: ایرنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.