خانه » ورزشکاران » مصاحبه ورزشکاران » گلایه های شدید همسر هادی نوروزی در مورد شایعات +عکس

گلایه های شدید همسر هادی نوروزی در مورد شایعات +عکس

یک روز بعد از خاکسپاری هادی نوروزی، در شرایطی که بازماندگان کاپیتان پرسپولیس هنوز متاثر از این اتفاق بودند و بیشتر از هر چیز نیاز به آرامش داشتند، حداقل از مردم انتظار می رفت که با درک موقعیت دشواری که در آن قرار گرفته اند، اگر ابراز همدردی نمی کنند، لااقل نمک به روی زخمشان نباشند، اما متاسفانه با وجود همه ابراز محبت ها از جانب مردم عده ای اندک و معلوم الحال دست به شایعه پراکنی زدند و موجبات ناراحتی خانواده آن مرحوم را فراهم آوردند.

گلایه های شدید همسر هادی نوروزی در مورد شایعات +عکس

در همین راستا با همسر آن مرحوم تماس گرفتیم و در شرایطی که توان صحبت کردن نداشت، بغضش ترکید و لب به اعتراض گشود.

معصومه ابراهیم پور ابتدا درخصوص شایعات مطرح شده درباره هادی نوروزی گفت: «هادی سالم ترین فوتبالیست دنیا بود، این شایعات بی اساس را که می شنوم از درون آتش می گیرم. شوهر سی ساله ام به خاطر عشق به فوتبال و استرس ناشی از حضور در این فضا از دست رفت اما بعضی ها درک درستی از این اتفاق ندارند و مرتب حاشیه سازی می کنند.»

وی افزود: «باور می کنید عکسی را که در آن حلقه عروسی ام را نشان دادم به منزله کری برای هواداران استقلال تعبیر شد و برای من داغدار حاشیه درست کردند. شوهر من فوتبالیست بی حاشیه ای بود من هم دوست ندارم حرکتی انجام دهم که خلاف رفتار دوران فوتبال هادی باشد. از هوادارانی که این شرایط را درک کرده اند و اسیر دست حاشیه سازان نشده اند ممنون هستم و متشکرم که می دانند چه می گویم و از چه مسئله ای دلخورم.»

همسر نوروزی به حرف و حدیث هایی که در مورد شوهرش ساخته اند اشاره داشت و گفت: «آتشم زدند حلالشان نمی کنم عشقم رفت، هادی ام رفت. باور کنید این عزیز اهل هیچ چیزی نبود ما حتی قلیان هم در خانه نداشتیم چه برسد به اینکه…. هادی 20 ساله بود که با من ازدواج کرد و با هم بزرگ شدیم باز هم تاکید می کنم او اهل هیچ چیزی نبود.»

در این لحظه همسر برادر هادی پشت خط آمد و ضمن ابراز نارضایتی از همین حرف و حدیث ها تاکید کرد: «هادی پاک بود. هانی پسر هادی، سواد دارد و می تواند روزنامه ها را بخواند، اگر شایعاتی که درباره پدرش می گویند را بخواند، آسیب بدی می بیند، دل بچه یتیم بشکند، عرش خدا به لرزه در می آید و خانواده هادی کسانی که این شایعات را به راه انداختند حلال نمی کند.»

او همچنین درباره توهین مسئولان النصر عربستان گفت: «این موضوع را الان از شما می شنوم عرب ها را به خدا واگذار می کنم. خود خدا جوابشان را خواهد داد که با احساسات یک خانواده داغدار آن هم به این شیوه سخیف بازی کرده اند. همان کس که از همه ما بزرگ تر است جوابشان را می دهد.»

منبع: جام نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

بدون دیدگاه

  1. واقعا چی میتونیم ب این آدمای پست بگیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *