خانه » اخبار روز » اظهارات مردم و شاهدان از قتل و خودکشی دختر و پسری با اسلحه در لاهیجان

اظهارات مردم و شاهدان از قتل و خودکشی دختر و پسری با اسلحه در لاهیجان

اما یکی از نکات تازه مطرح شده درباره این ماجرا گفته های نخستین کسی است که در محل قتل حاضر شده بود. این شاهد درباره زمان توقف خودروی سانتافه و تغییر وضعیت شیشه خودرو پراید نظرش جلب شده بود.

قتل در فاصله لباس پوشیدن من رخ داد

مردی که حادثه تیراندازی خیابان گلستان۱۷ لاهیجان در نزدیکی خانه آنها رخ داده است، گفت: من صدای مشاجره دو نفر را شنیدم. صدای مشاجره به شکلی شد که احساس کردم باید برای مداخله به خیابان بروم.

این مرد همچنین توضیح داد: همین که خواستم لباس بپوشم و به کوچه وارد شوم صدای گلوله ای را شنیدم. صدای جیغ یک دختر هم می آمد که کمک می خواست. تا لباس هایم را بپوشم و وارد کوچه بشوم صدای ۲ شلیک دیگر هم آمد. وقتی رسیدم دو نفر در ماشین بودند و به نظر می آمد که تمام کرده بودند.

در همین یکی از اهالی کوچه گلستان 15 گفت: من شنیده ام که این دو نفر حدود 2 سه سال باهم آشنا بودند و پدر دختر راضی به ازدواج آنها نبوده و چند بار هم پسر به خواستگاری رفته بود.

این شهروند لاهیجانی همچنین درباره رابطه حسین و رؤیا گفت: این پسر چند ماه پیش نامزد کرده بود و دختر هم به اصرار پدرش هفته قبل نامزد کرد ولی پسر او را تهدید کرده بود که اگر ازدواج کنی تو را می کشم و می گفت دختری که با او نامزد شده ام را نمی خواهم و می خواهم با تو ازدواج کنم.

پاسخ پلیس

اما در این باره هم سرهنگ محمود قاسمی توضیح داد : خانواده حسین اظهار کرده اند که ایشان نامزدی نداشته است.

همچنین یکی از مسئولان شهری لاهیجان درباره فاصله محل حادثه تا منزل رویا گفت: محل سکونت این خانم در خیابان شیخ زاهد است و حدود 1 کیلومتر با محل حادثه فاصله دارد. منزل پسر هم هم خیابان دکتر حشمت است و از محل حادثه کمی دورتر است. او در قبرس دانشجوی دکترا بود و حدود دوماه بود که به ایران آمده بود.

یکی از شایعاتی که از زبان مردم شنیده شده است ولی کلیدملی صحت آن را تأیید نمی کند این است که حسین قبل از دیدار با رؤیا ابتدا سگ خودش را با تیر کشته است.

همچنین شایعه دیگری مطرح شده است که حسین شیشه مصرف کرده بوده است. اما سرهنگ محمود قاسمی درباره این شایعه گفت: موضوع مصرف ماده مخدر توسط حسین در دست بررسی است. اینکه اعتیاد داشته یا خیر هنوز مشخص نیست اما این جوان از خانواده بسیار خوبی بوده است.

سرهنگ قاسمی در پاسخ به این پرسش که چرا دو اسلحه شکاری در خودروی پراید بوده، گفت: این مسئله در حال بررسی است. احتمالا شاید چون برای شکار می رفته این اسلحه در ماشینش بوده است.

وی در پاسخ به این اظهار نظر که در اکثر منازل لاهیجان اسلحه شکاری وجود دارد گفت خیر همچین چیزی وجود ندارد.

شایعه دیگری که بین مردم لاهیجان مطرح است این است که گویا رؤیا بعد از تماس تلفنی حسین از خانه خارج شده و او با تأکید به رؤیا گفته بود که کار واجب دارد و بدین ترتیب قرار ملاقات این دو گذاشته شده است. سرهنگ قاسمی در پاسخ به این موضوع نیز به کلیدملی گفت: خودروی پرایدسفیدرنگ متعلق به مادر دختر بوده است و خانواده اش از دلیل بیرون رفتن او اطلاع نداشته اند.

شیشه خودرو اول بالا بود

نخستین شاهد این ماجرا که پس از شلیک گلوله و شنیدن صدای آن در صحنه حاضر شده دراین باره گفت: بعد از شنیدن صدای گلوله ها یک ماشین مشکی رنگ دیگر را دیدم که از محل دور شد.

این پسر ۱۶ ساله همچنین توضیح داد: بعد از دیدن این صحنه به خانه مان رفتم تا پدرم را خبر کنم و با پلیس تماس بگیریم. اما بعد که عکس هایی از این حادثه در شبکه های اجتماعی منتشر شد دیدم که شیشه خودروی حامل اجساد باز است و سرو دست پسر از شیشه بیرون افتاده است. ولی من به عنوان اولین فردی که صحنه حادثه را دیدم کاملا شیشه بالا بود و پسر هم کاملا داخل ماشین بود.

این شاهد حاضر در صحنه کشف اجساد به توقف خودروی سانتافه مشکی رنگی اشاره کرد که پس از شنیدن صدای گلوله ها پشت خودروی پراید «رویا» پارک کرده است.

وی همچنین درباره خودروهای حاضر در محل که یکی به «رویا» و دیگری به «حسین» متعلق بوده گفت: بعد از اینکه جنازه ها را بردند و جرثقیل ماشین پراید را جابه جا کرد حدود 10 دقیقه بعد یک نفر هم با لباس شخصی خودروی سانتافه را برد.

این در حالی است که سرهنگ فلاح كريمي، رييس پليس آگاهي گيلان دراین باره گفته بود: در همان تحقيقات ابتدايي از اجساد مشخص شد فرد سومي در اين حادثه وجود نداشته است.

سرهنگ محمود قاسمی فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان نیز درباره این موضوع گفت: بعد از اینکه حادثه به 110 اطلاع داده شد ما ظرف چند دقیقه در محل حادثه حاضر شدیم و صحنه حفظ شد تا پزشک قانونی و قاضی کشیک در محل حادثه حضور پیدا کردند. در داخل خودوری پراید فقط یک کوله پشتی متعلق به پسر و دو اسلحه شکاری وجود داشت.

منبع: خبر آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.