خانه » دنیای مد » کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

دیگر از آن روزهایی كه دختران دانشجو با لباس هایی شبیه فرم های كارمندی در دانشگاه حاضر می شدند، گذشته است. این روزها خوش پوشی به ویژگی های دختران دانشجو اضافه شده و می كوشند با لباس هایی مناسب و متناسب با فضای درسی در دانشگاه حاضر شوند. در این فضا كیف های زنانه رو دستی یا حتی دوشی های كوچك جایی ندارند و باید به انتخاب های هوشمندانه تری فكر كنید.

از سال اولی تا آخری

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

كیف های دوشی بزرگ كه به صورت چپ و راستی هم قابل استفاده كردن هستند، مناسب ترین انتخاب برای روزهای دانشجویی محسوب می شوند اما یادتان باشد سراغ نمونه هایی با چرم نرم یا جیر بروید كه اسپرت تر هستند؛ مگر اینكه شما از گروه دانشجویانی باشید كه با مانتو و شلوارهای رسمی فرم دانشگاه می روند. این مدل كیف، زنانه و مردانه ندارد و ما رنگ قهوه ای را به شما توصیه می كنیم چون در اصالت چرم است و همیشه وقار خودش را دارد. این محصول را می توانید از نوین چرم تهیه كنید.

بچه هنری ها

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

اگر در رشته ای مثل معماری، طراحی صنعتی یا سایر رشته هایی كه فصل مشترك مهندسی و هنر هستند، درس می خوانید، به این مدل كیف احتیاج دارید؛ كیفی نه چندان بزرگ، آنقدر كه یك دفتریادداشت و یك كتاب با سایر خرده ریزها در آن جای بگیرد و مهم تر از همه فرمی كلاسیك داشته باشد. چنین كیفی را می توانید با ست های كاملا اسپرت یا نیمه رسمی ست كنید ولی بهتر است سراغ كتانی نروید. این كیف را می توانید از فروشگاه های نوین چرم تهیه كنید.

انتخاب راحت

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

اگر اهل پیاده روی در مسیر دانشگاه هستید و از طی كردن خیابان ها با همكلاسی ها لذت می برید باید سراغ كوله پشتی بروید تا سنگینی كیف اذیت تان نكند ولی اگر با ست های نیمه رسمی شامل كفش كالج، شلوار كتان و. . . به دانشگاه می روید، كوله پشتی های برنزی و اسپرت مناسب شما نیست و یك نمونه چرمی انتخاب كنید. چرم درسا انتخاب های خوبی پیش روی شما می گذارد.

24 به بالا

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

این هم یك پیشنهاد برای دانشجویان فوق لیسانس كه اغلب ضمن حضور در دانشگاه، در محیط های كاری هم رفت و آمد می كنند. طراحی فكر شده و چرم چرخ دوزی شده این محصول باعث می شود همیشه شیك باشید و برازندگی لازم را به ست شما كه این روزها كمتر اسپرت است، می دهد. یادتان باشد كیف های چرم هر چند هزینه بالایی روی دست شما می گذارند ولی عمر بالایی نسبت به سایر مواد اولیه دارند.

آکسفوردی شوید

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

این كیف به نام آكسفورد مشهور است چون انتخاب قدیمی و كلاسیك دانشجویان اكسفورد محسوب می شود. در سال گذشته بسیاری از طراحان سراغ این مدل كیف رفتند و آن را در سایزها و رنگ های مختلف تولید كردند. در واقع بخشی از مد امسال است و انتخاب خوبی برای روزهای دانشجویی به شمار می آید. در فروشگاه هایی مثل برشكا می توانید این مدل كیف را پیدا كنید و امسال دانشجوی آكسفوردی باشید.

اسپرتی ها

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

پارچه های گلدار كه امسال مد بودند و برای مانتو، پیراهن، بلوز و كفش استفاده می شدند، به دنیای كیف و كوله پشتی هم رسیدند. اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید كه كتانی را به هر كفش دیگری ترجیح می دهید یا در رشته ای مثل تربیت بدنی درس می خوانید، به چنین كوله پشتی به روز و جاداری احتیاج دارید. این كیف طراحی آدیداس است ولی می توانید نمونه های مشابه را با قیمت پایین تر از فروشگاه های كیف و كفش بخرید.

همه پسندها

اگر می خواهید یك انتخاب اصولی ولی نه چندان گران قیمت داشته باشید باید سراغ نمونه های غیر چرم بروید و به این نكات دقت كنید:

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

– سبك بودن بدنه كیف تا وزن اضافی همراه خود جابه جا نكنید.

– داشتن فضای مستطیلی به صورت عمودی یا افقی یا فضای لازم برای قرار دادن كلاسور که جزوات را داشته باشید.

رسمی پوش ها

کیف هایی برای دانشجویان شیک +تصاویر

این هم برای دانشجویانی كه كیف های دوشی دانشجویی را دوست ندارند و ترجیح می دهند با نمونه های زنانه تری در دانشگاه حاضر شوند. این كیف به دلیل بند پهنی كه دارد، در جابه جایی كمتر شما را اذیت می كند همچنین به دلیل فرم سطلی با لباس های اسپرت قابل ست كردن است.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *