خانه » بازیگران و هنرمندان » تلخ ترین عکس رامبد جوان در خندوانه! +آمدن احلام در سری جدید خندوانه

تلخ ترین عکس رامبد جوان در خندوانه! +آمدن احلام در سری جدید خندوانه

«این تصویر مربوط به برنامه ای است که جانبازان شیمیایی اعصاب و روان مهمان برنامه «خندوانه» بودند. بیات در توضیح این عکس نوشته است:تلخ ترین عكسی كه در خندوانه گرفتم… چند بار توی برنامه اشكهام و بغض تو گلوم اجازه نمیداد كه درست عكاسی كنم، با تاری اشك توی چشمم فوكوس این رو دادم و ثبتش كردم تا با همه به اشتراكش بذارم. خودمم میدونستم كه اگه از رامبد بخوام لبخند بزنه مصنوعی میشه، پس همین حالو ثبت كردم.

اینا هم میتونستن از زندگیشون لذت ببرن و مثل همه ی آدمای دیگه، از جوونیشون، از میانسالیشون، از پیریشون و از بازی كردن با نوه هاشون لذت ببرن، ولی به خاطر كشورشون رفتن و الان حالشون جوریه كه حتی عزیزترین كساشون نمیتونن تحملشون كنن و مجبورن كه بیمارستان باشن. اینجاست كه احساس مسئولیت میكنم و سعی میكنم در حد وظیفه ی رسانه ای خودم، كاری انجام بدم.

آدمای بزرگی اند و ما خیلی بهشون مدیونیم.

قدرشون رو بیشتر بدونیم.»

تلخ ترین عکس رامبد جوان در خندوانه! +آمدن احلام در سری جدید خندوانه

آخرین گفتگوی رامبد جوان

رامبد جوان مجری و کارگردان برنامه «خندوانه» در گفتگویی؛ در خصوص فصل های مشترک این برنامه و جزئیات سری جدید آن گفت: با توجه به تجربه ای که در فصل اول «خندوانه» به دست آوردیم، پیدا کردن موفقیت و رسیدن به نتیجه مثبت در برنامه «خندوانه» مولفه ای اتفاقی نبود، دانش و اطلاعاتمان برای دستیابی به موفقیت و ساخت سری دوم کافی و جامع بود.

وی ادامه داد: بازخوردها و جهت گیری ها، ابعاد و ظرف «خندوانه» را مشخص کرد. ما قدم به قدم با تماشاچیان مسیر خندیدن و «خندوانه» را طی کردیم و تمام تلاشمان را بر این داشتیم که در انتخاب تماشاچیان خود برشی از تمام قشرهای مختلف کشور را نشان دهیم و میزبان آن باشیم.

جوان مجری برنامه تلویزیونی «خندوانه»، در خصوص اتاق فکر این برنامه بیان کرد: تیم اتاق فکر برنامه «خندوانه» گاهی ثابت و در جایی متغیر است و همیشه بعد از 30 یا 40 قسمت مخاطب با تغییرات ملموسی روبرو می شود و تمام ذهنیتمان بود که در اوج برنامه را به پایان برسانیم که متاسفانه فاجعه تلخ منا نظم و ترتیب برنامه را به هم ریخت و ما مجبور بودیم بعد از 5 شبی که برنامه نداشتیم، با فضایی متفاوت تر اما با حفظ همان شکل و شمایل «خندوانه» را اجرا کنیم.

بازیگر مجموعه «اسپاگتی در 8 دقیقه» به قسمت هایی که ضبط شد، اما به روی آنتن نرفت اشاره کرد و گفت: همانند فصل اول که یک یا دو قسمت به پخش نرسید، در سری دوم هم دو یا سه برنامه به روی آنتن نرفت و متاسفانه باید بگویم که با توجه به تغییر در طراحی برنامه و دکور فصل جدید، این گفتگوها در آرشیو «خندوانه» جای می گیرد و یا شاید در فصل جدید برای مصاحبه و دورهمی «خندوانه» از آن ها دعوت کنیم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «خانه سبز» در پاسخ به این سوال که بهترین گفتگو در «خندوانه» از نظر شما کدام بود، اظهار داشت: همه گفتگوها و قسمت ها جزو بهترین ها بودند، اما گفتگو با خداداد عزیزی بسیار صادقانه، جذاب و مهربان بود و همچنین محمدرضا فروتن، عادل فردوسی پور و دیگر مهمانانی که بر صحنه سرخ «خندوانه» قدم گذاشتند، بهترین را ثبت کردند.

«بخوان و ببر» با طراحی نو در فصل جدید ادامه دارد

جوان در خصوص هدف و قسمت های مختلف «خندوانه» اظهار داشت: واقعیت بر این است که در «خندوانه» از حال خوب و خوشحال بودن مردم حرف می زنیم و با تصور اینکه یکسری از کارها جزو رفتارهای روزمره ما هستند و حال آدم را خوب می کنند، تصمیم بر شاد بودن، شاد زیستن و محبت کردن به طبیعت، حیوانات، تمام دنیا و قشرهای مختلف جهان گرفتیم.

وی در خصوص مسابقه «بخوان و ببر» و جریان فرهنگسازی کتابخوانی در «خندوانه» بیان کرد: تمام مولفه هایی که بیان کردم در کنار مطالعه و کسب سواد و اطلاعات در جهان معنا پیدا می کند که متاسفانه این فرهنگ در جامعه ما دارد رنگ می بازد و این میزان پایین مطالعه مایه نگرانی است.

جوان افزود: همیشه و همه جا بازی و یا مسابقه هایی که مخاطب را درگیر کند، جزو جذاب ترین قسمت هاست و ما سعی کردیم در «خندوانه» برای جا انداختن فرهنگ سازی صحیح مطالعه با طراحی مسابقه «بخوان و ببر» به این جریان سازی سرعت ببخشیم و امیدواریم بتوانیم ادامه آن را پرقدرت تر در فصل بعدی به اجرا دربیاوریم.

بازیگر و کارگردان مجموعه تلویزیونی «مسافران» عنوان کرد: طبق آمار باورنکردنی بعد از فراخوان مسابقه «بخوان و ببر» در طی 3 شب برنامه 46 هزار جلد فروختیم و 500 هزار نفر در مسابقه ثبت نام کردند که از میان این آمار، 120 هزار نفر به سوالات پاسخ دادند و 12 هزار نفر بالاترین رِنج امتیازات را گرفتند و این اعداد و ارقام تجربه جذاب و بی سابقه ای به ما داد تا در فصل بعدی هم بتوانیم کاملتر از آن استفاده کنیم.

در «خندوانه» کار نشد ندارد

وی از مولفه جذابیت «خندوانه» و نقاط مثبت این برنامه گفت: جذابیت «خندوانه» بر این است که هر ایده عجیب و جذابی در این برنامه گسترش پیدا می کند، حذف نمی شود. تمام گروه و عوامل حوصله و صبر فراوانی را در کار و برقراری ارتباط درست با مردم خرج کرده اند، ما با تماشاچی های «خندوانه» رشد کردیم، تا به اینجا رسیده ایم و این مولفه ها یاری و هم قدم بودن با مخاطبان را می رساند.

جوان در ادامه بیان کرد: در این بین یکی دیگر از جذابیت های «خندوانه» که بسیار بر اعتماد و ارتباط برقرار کردن مخاطب به ما کمک کرد، به تصویر کشیدن تمام حرف ها و قول و قرارهایی است که در این برنامه گفته می شود. گاهی خودم در برنامه حرف هایی را می زنم که هیجان زده می شوم و بعد از ضبط همه می دانیم که چگونه به اجرا دربیاوریم، اما این موضوع در عین دشواری، بسیار لذت بخش است و توانسته یکی از نقطه های مثبت «خندوانه» شود.

«جناب خان» بهترین انتخابمان شد

جوان درباره حضور «جناب خان» توضیح داد: در اواسط فصل اول تصمیم بر این داشتیم که یک عروسک در چینش برنامه قرار دهیم، اما هنوز تصمیمی بر انتخاب و شکل عروسک صورت نگرفته بود. با شروع سری دوم، با تجربه ای که در «کوچه مروارید» به دست آورده بودم، انتخاب محمد بحرانی از نظر هوشمندی و بداهه گویی بهترین گزینه و درجه یک بود.

وی ادامه داد: باید بگویم 99 درصد تمام اتفاقاتی که «جناب خان» نشان می دهد و می بینیم بداهه است، بجز گفته هایی که با مهمان های برنامه داریم و تنظیم شده است.

بازیگر مجموعه «کت جادویی» درباره انتخاب عروسک «جناب خان» بیان کرد: «جناب خان» در میان تمام عروسک های «کوچه مروارید» تنها شخصیتی بود که در رنج بزرگسال قرار داشت و می توانست حد و مرزها را بشکند، با مهمان ها شوخی کند و اینکه اکثر عروسک های مجموعه «کوچه مروارید» فانتزی و کارتونی بودند و «جناب خان» عروسکی بود که از نظر کاراکتر به دنیای واقعی آدم ها نزدیک است و کم کم توانستیم جزو پرسوناژهای اصلی برنامه «خندوانه» قرار بدهیم.

جوان در خصوص حضور نداشتن هرشب «جناب خان» در برنامه «خندوانه» اظهار داشت: اگر هرکسی به غیر از من رامبد جوان میزبان برنامه «خندوانه» بود، با حضور هرشب «جناب خان» موافقت نمی کرد، این شخصیت یک کاراکتر جنجالی است، قصد در ساختن فضایی طنز و خنداندن مخاطبان دارد، عروسک ها می توانند حد و مرزها را گسترش بدهند و گاهی مرزها را رد کنند و حضور هرشب آن باعث افت و یا بهتر بگویم عادی شدن این شخصیت می شود.

وی از حضور «احلام» در برنامه «خندوانه» گفت: شاید یک روزی به زودی این اتفاق بیفتد، اما تمام این گفته ها بر اساس شایدهاست و پایه محکمی ندارد.

شبی عروسکی را در فصل جدید شاهد هستیم

کارگردان مجموعه تلویزیونی «گمگشته» نوید اتفاقی نو را در فصل سوم خندوانه داد و بیان کرد: برای فصل بعدی «خندوانه» این نوید را می دهم که قرار است در طراحی یک شب از برنامه، شب عروسکی باشد. من با تعداد قابل توجهی از عروسک های شاد و هیجان انگیز که بخشی از آنان گروه کر هستند و موزیک های محلی را اجرا می کنند، یک شب فوق العاده لذت بخش و جذابی را برای مخاطبان می سازم.

جوان با اشاره به اینکه سری سوم از اسفندماه ارائه می شود، اظهار داشت: با تصور و برنامه ریزی های حال حاضر، فکر می کنم از اسفند بتوانیم آماده باشیم و کار را با دکوری جدید و ایده بسیار خوب و هوشمندانه که تصور می کنم اولین بار در دنیا رخ می دهد، ارائه دهیم.

وی از همکاری و حضور گروه حرفه ای عوامل «خندوانه» توضیح داد: اتفاق خوبی که در برنامه «خندوانه» رخ داده، گروه حرفه ای و آشنا با اصول برنامه سازی است که تصویر را خوب می شناسد و برای کشف، بحث و تحقیق هر موضوع دقت می گذارند و حوصله می کنند، من عاشق این هستم که برای اولین بار هرکاری انجام دهم و تیم کاری «خندوانه» هم محبت کردند، دعوت من را برای همکاری پذیرفتند.

مجری و کارگردان «خندوانه» از همکاری خود با محمدرضا شهیدی فرد، تهیه کننده این برنامه عنوان کرد: رضا به خوبی جنس و دغدغه مردم را می شناسد، بر جامعه تسلط دارد و از همه مهمتر همفکر و هم سنگ با من است و توانسته به خوبی «خندوانه» را در دست بگیرد و کمکم کند.

جوان در پایان خیلی صادقانه به مخاطبان برنامه «خندوانه» گفت: مردم را خیلی دوست دارم، شاید تعداد قابل توجهی بگویند شعار است، باید بگویم که برای من خیلی ساده تر است بروم فیلم بسازم و یا به ساخت برنامه های دیگری مشغول شوم، برایم هم راحت تر است هم دیرتر موهایم سفید می شود (باخنده). این برنامه خیلی سخت است و من تنها به خاطر تعهد فردی و اجتماعی پای «خندوانه» ایستاده ام. شک نکنید همه و همه به خاطر عشق و یادآوری زندگی کردن در دنیای پر از آرامش و عشق و لبخند است.

ما باید از خودمان، دنیای زندگی، گیاهان، هوا، جهان و همدیگر حفاظت کنیم و «خندوانه» ای ها برای ترویج حال خوب ایستاده اند.

خندوانه یعنی:

یادآوری عشق و حال خوب در کنار هم

مثل همیشه شاد باشید (با 5 ثانیه لبخند).

منبع: خبرآنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *