دروغی که بشدت مرا آزار داد

مهناز افشار متولد 1356 و از بازيگران جوان و موفق سينماست. او با مجموعه تلويزيوني «عشق گمشده» سال 1376 وارد عرصه بازيگري كشور شد.

پس از آن با ايفاي نقش در فيلم «دوستان» به كارگرداني علي شاه حاتمي سال 1377 وارد سينما شد.

 

اما ايفاي نقش در فيلم «شور عشق» به كارگرداني نادر مقدس در سال 1379 او را به شهرت رساند و امروز يكي از سوپراستارهاي سينماي ايران است.

يكي از خاطره هاي تلخ اين بازيگر به مهر سال 85 و بعد از اكران فيلم سينمايي و پرطرفدار آتش بس به كارگرداني تهمينه ميلاني بازمي گردد. او در اين باره مي گويد:

 

يكي از دوستانم با من تماس گرفت تا به ديدنم بيايد. كمي ناراحت بود، عصر به ديدنم آمد، در دستش مجله اي بود كه آن را از من مخفي مي كرد، دعوتش كردم به خوردن چاي. نشست، شروع كرد آسمان و ريسمان را به هم بافتن تا اين كه مجله را به من نشان داد، روي مجله با تيتر بزرگ ماجراي قصد ازدواج من با يكي از سوپراستارهاي سينماي ايران درج شده بود… شوكه شده بودم، باورم نمي شد، چند بار مطلب را از اول تا آخر خواندم و براي خودم تكرارش كردم.

 

خيلي ناراحت بودم كه چگونه ممكن است براي كسب سود، چنين دروغ بزرگي را به عنوان خبر به مردم بدهند.

 

وي ادامه داد: در اين مورد كار به شكايت و تشكيل پرونده براي صاحب امتياز و مسوول نشريه كشيد، اما اين كار او ضرر معنوي زيادي را براي من به همراه داشت و اين حادثه را به يكي از خاطرات و حوادث تلخ زندگي من تبديل كرد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *