خانه » اخبار روز » پرواز پهپادهای سپاه در رزمایش ولایت 91

پرواز پهپادهای سپاه در رزمایش ولایت 91

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان از فارس نوشت: امیر دریادار غلامرضا بی غم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه برگزاری رزمایش تخصصی ولایت 91 که از صبح جمعه 8 دی ماه در گستره یک میلیون کیلومتر مربع از شرق تنگه هرمز تا مدار 18 درجه شمالی آغاز شده است، با اشاره به همکاری های همیشگی نیروهای دریایی ارتش و سپاه در ماموریت های مختلف گفت: این دو نیرو مکمل یکدیگر هستند و نیروی دریایی سپاه در محدوده خلیج فارس و نیروی دریایی ارتش نیز از تنگه هرمز تا آبهای آزاد و بین المللی را تحت پوشش قرار داده است.

وی درخصوص بکارگیری پهپادهای شناسایی در این رزمایش نیز تصریح کرد: امروز ما به توانی رسیده ایم که تمامی پهپادهایمان را در داخل می سازیم و در این رزمایش نیز علاوه بر تمرینات دریایی، در حوزه پهپادی و شناسایی نیز برنامه هایی در دست داریم.

دریادار بی غم افزود: بنا بر همکاری های تنگاتنگی که با سپاه پاسداران در این حوزه داریم، از پهپادهای سپاه نیز در این رزمایش استفاده خواهیم کرد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین با اشاره به عملکرد موفق این نیرو در حفاظت از منافع کشورمان در آبهای آزاد و بین المللی، تاکید کرد: امروز هیچ معادله ای در منطقه صورت نمی گیرد که یک طرف آن ایران نباشد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.