خانه » بازیگران و هنرمندان » قاتلی که هیچ گاه دستگیر نمی‌شود!

قاتلی که هیچ گاه دستگیر نمی‌شود!

سروش صحت اگرچه فوق ليسانس آلودگي شيميايي دريا از دانشگاه آزاد دارد اما با مجموعه «جنگ» مهران مديري پا به عرصه هنر گذاشت و به شهرت رسيد و همزمان در همان برنامه نويسندگي را در كنار بازيگري تجربه كرد. بازي در سينما را با فيلم «شراره» به كارگرداني سيامك شايقي آغاز كرد.

از مجموعه هاي تلويزيوني كه صحت در آنها به عنوان نويسنده ظاهر شده مي توان به جُنگ 77، چراغ جادو (مجموعه تلويزيوني)، زير آسمان شهر (سري اول و سوم)، جايزه بزرگ، شب هاي برره، نوك برج، باغ مظفر، ترش و شيرين و بزنگاه اشاره كرد.

 

او همچنين در فيلم هاي سينمايي چون برخورد خيلي نزديك، سن پترزبورگ، سربلند، تقاطع، بازنده، گاو خوني و نان، عشق و موتور 2000 به ايفاي نقش پرداخته است.

سروش صحت هم مثل بسياري از مردم تلخ ترين اتفاق زندگي اش را از دست دادن دوستان و آشنايان مي داند و دراين باره مي گويد:«چنين اتفاق هايي براي همه ما مي افتد و نمي توانيم از آن فرار كنيم اما آنقدر دردناك است كه به راحتي از خاطرمان پاك نمي شود…. مرگ طبيعي مشكلي ندارد اما گاهي اتفاقات خاص قاتل آشنايان مي شوند كه از مسبب آن نمي توان گذشت و بدتر آن كه عاملش را بشناسي و نتواني دستگيرش كني!

 

زلزله ناگوار بم كه در سال 82 اتفاق افتاد يكي از تلخ ترين حوادث زندگي صحت است. او مي گويد: سقوط هر هواپيما مثل هواپيماي ارمنستان يا بلاياي طبيعي چون سونامي ما را متاثر مي كند اما در مورد زلزله بم چون داخل كشور خودمان بود و ما خسارات جاني و مالي و معنوي آن را از نزديك ديديم و از طرفي به دليل وسيع بودن ابعاد آن برايم بسيار تلخ بود.

 

زلزله رودبار هم يكي از بدترين حوادث زندگيم بود اما به اندازه زلزله بم روي من تاثير نگذاشت چرا كه دوره كارشناسي ام را در كرمان گذرانده بودم و تمام خاطرات من را زنده كرد و برايم ناراحت كننده بود كه حالا بم به خرابه اي تبديل شده است مي دانستم خيلي از آنهايي راكه در بم ديده ام، با آنها زندگي كرده و خاطرات زيادي دارم ديگر نيستند…

 

متاسفانه هيچگاه جرات نكردم سراغشان را بگيرم… اما مي دانم كه آنها را از من گرفته است.

منبع: جام جم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *