خانه » بازیگران و هنرمندان » داریوش فرضیایی: تریلی قاتل دوست و همکارم شد!

داریوش فرضیایی: تریلی قاتل دوست و همکارم شد!

داريوش فرضيايي متولد اول مرداد 1355 تهران، دانش آموخته گرافيك دانشگاه تهران است. از سال 1373 وارد صدا و سيما شد و فعاليت خود را با گزارشگري راديو آغاز كرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با راديو در تيپ هاي مختلفي ظاهر شد كه شاخص ترين آنها «گل پسر» و «ننه بلقيس» بود. با برنامه «او، ما و شما» كه به كارتون هاي درخواستي بچه ها اختصاص داشت وارد دنياي تصوير و تلويزيون شد.

 

سال 78 با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بين بچه ها چهره شد و پس از آن با اجراي برنامه كودك و نوجوان و اسم مستعار هنري «عمو پورنگ» بين مخاطبان كودك و بزرگسال محبوبيت يافت.

از ديگر كارهاي فرضيايي مي توان به «شبكه بي طرف»، «يكي و تكي»، «باز باران با طراوت» و… اشاره كرد. او مي گويد: تلفن زنگ خورد… از پشت خط با صدايي گرفته كه نشانه بهت و ساعت ها گريه بود به من اعلام شد كه ديگر «آش دايي» نمي تواند در مجموعه عمر پورنگ بازي كند.

 

مي خواستم بخندم، حرفش اينقدر برايم شوخي بود كه حتي به ذهنم هم خطور نمي كرد كه واقعيت داشته باشد… گوشي را خاموش كردم و در دل بدوبيراه را نثار آن مزاحم تلفن كردم.

 

فرضيايي ادامه داد: سعيد جهانيان را از قبل مي شناختم، اما اوج كار او وقتي بود كه وارد برنامه عمو پورنگ شد و نقش آش دايي را بازي كرد…

خبر رسيد كه روز قبل، درست همان زماني كه تلفنم را براي نشنيدن واقعيت خاموش كردم حدود ساعت 6 هنگام بازگشت از اجراي برنامه هنري در زيباكنار در اتوبان كرج ـ قزوين حوالي پل كردان تصادف كرده است…

 

مدام با خودم تكرار مي كردم…تريلي، تريلي، تريلي…

به نظرم زياد بزرگ مي آمد براي اين كه با سعيد برخورد كند…!

 

برده بودندش بيمارستان امام جعفر صادق (ع) در هشتگرد. بعد هم انتقال دادند به بيمارستان رسول اكرم(ص)  تهران اما آنقدر جراحت داشت كه ديگر چشم هايش را باز نكرد…..

عموپورنگ اضافه مي كنند: چند روزي كه در بيمارستان تهران بود توي برنامه از بچه ها مي خواستم براي سلامتي اش دعا كنند….

 

ز خدا مي خواستم همان طور كه او هر روز و هر لحظه خنده را به لب هاي ما مي آورد، دوباره خنده را روي لبانش ببينيم اما تقدير اين بود چند روز بعد از بين ما رفت… خيلي روز بدي بود. اين اتفاق بدترين اتفاق زندگي من است.

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. سلام میدونید که خیلی دروغ میگید چون عمو متولد ساله 1352هستن ورشتشون تجربیه نه گرافیک بی خود به اطلاع مردم میرسونید البته مردم اگاهیشون بالاست اما کلا میگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *