خانه » دانستنیهای خانواده » بارداری و زایمان » پسر یا دختر؟ تعیین جنسیت فرزند مطابق میل شما!

پسر یا دختر؟ تعیین جنسیت فرزند مطابق میل شما!

فرزند پسر می خواهید یا دختر؟تعیین جنسیت فرزند شدنی است؟

فریبا اسدی، کارشناس مامایی اظهار کرد: بدون هیچ گونه اقدامی برای تعیین جنسیت فرزند، احتمال آن که جنسیت مورد نظر متولد شود، 50 درصد است، اما با مصرف داروهای خاص به همراه بعضی رژیم های تغذیه ای این احتمال تا 80 درصد افزایش می یابد.

تعیین جنسیت صد در صد فرزند با روش های آزمایشگاهی

یکی از روش های مطمئن در تعیین جنسیت روش های آزمایشگاهی و IVF است که در آن کنترل تخمک گذاری در اختیار پزشک است. در روش آزمایشگاهی اسپرم ها را شست وشو می دهند و اسپرم خاصی را برداشته و نوع آن را انتخاب می کنند. در این روش به طور حتم جنسیت فرزند همان چیزی می شود که پدر و مادر خواستار هستند.اگرچه با کمک روش آزمایشگاهی می توان جنسیت فرزند را از پیش تعیین کرد، اما هزینه های بسیار گزاف آن این شانس را از بسیاری افراد گرفته است.

عوارض ناشی از روش های آزمایشگاهی برای تعیین قطعی جنسیت فرزند

چون در روش آزمایشگاهی از داروهای شیمیایی استفاده می شود، بنابراین احتمال سقط جنین و اثرات جانبی بر روی تخمدان ها افزایش می یابد.

تعیین جنسیت فرزند با رژیم های غذایی خاص

علاوه بر روش آزمایشگاهی، رژیم های خاص غذایی نیز تاحدودی در تعیین جنسیت موثر است. به عنوان مثال زمانی که محیط بدن قلیایی و گرم باشد، احتمال تولد نوزاد پسر بالا رفته و زمانی که محیط بدن اسیدی شود احتمال تولد نوزاد دختر افزایش می یابد. خوراکی های گرم مانند خرما، فلفل و مصرف پتاسیم در قلیایی کردن بدن نقش دارند و لبنیات، کلسیم، منیزیم و ترشیجات نیز در اسیدی کردن محیط بدن موثر است.

اسدی در پایان توصیه کرد: اگرچه تعیین جنسیت برای بعضی افراد بسیار لذت بخش و با اهمیت است، اما آنچه که خداوند می پسندد همیشه مطلوب تر است.

منبع: ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ژل های ضدبارداری

ژل های ضدبارداری (کرم ها) از دیگر راه های پیشگیری

اهمیت مایع منی در بارور کردن زن از زمانهای گذشته لااقل از نوشته های زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *