خانه » گوناگون » عکس های غریب از مردان عجیب!

عکس های غریب از مردان عجیب!

شاید بتوان گفت همه ی مردها به نوعی عجیب هستند، اما برخی مردان از بقیه عجیب تراند. مردان درختی، پشمالو، آهنی، حمام نرفته و … در این گالری عکس به زندگی تعدادی از این مردها پرداخته شده است.

گری ترنر بریتانیایی، عنوان مردی که انعطاف ترین پوست در جهان را دارد به خود اختصاص داده است. او می تواند پوست شکمش را در حدود ۱۷ سانتی متر کش بیاورد. پوست سایر قسمت های بدن او نیز حالت ارتجاعی دارد اما پوست دست و پایش به اندازه شکم ، گردن و بازوهایش کش نمی آید.

عکس های غریب از مردان عجیب!

ترنر به یک بیماری نادر ژنتیکی با عنوان سندروم “اهلرز- دنلوس” مبتلا است. این بیماری با افزایش محدوده حرکات مفاصل و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست همراه است. ترنر که نامش در کتاب رکوردهای جهان “گینس” نیز ثبت شده می گوید از کودکی به این “قابلیت” خود پی برده است. او اضافه می کند که کشیدن پوستش دردناک نیست اما دیگر جنبه های این بیماری بسیار دردآور است به عنوان نمونه در مفصل ها.

عکس های غریب از مردان عجیب!

لئونید استفانوویچ استادنیک، شهروند اوکراینی که ۲ متر و ۵۷ سانتیمتر طول قدش بود، از دیگر مردان عجیب محسوب می شود. او نه تنها قدی بلند، بلکه هیکلی درشت هم داشت. رشد عجیب او از چهارده سالگی آغاز شد. زمانی که غده هیپوفیز او شروع به فعالیت بیش از حد معمول کرد. یکی از هورمون هایی که غده هیپوفیز ترشح می کند غده رشد (GH) است.

عکس های غریب از مردان عجیب!

نام استفانوویچ سال ۲۰۰۷ در کتاب رکوردهای گینس جای گرفت. او در ۴۴ سالگی در اوت ۲۰۱۴ به علت حمله مغزی درگذشت. در حال حاضر لقب بلندترین مرد زنده جهان در اختیار سلطان کوسن ترکیه ای است. قد او ۲ متر ۵۱ سانتیمتر است. بلندترین انسان ثبت شده به طور رسمی رابرت وادلو آمریکایی با ۲ متر ۷۲ سانتیمتر است که در سال ۱۹۴۰ در ۲۲ سالگی درگذشت.

عکس های غریب از مردان عجیب!

اما در میان مردان عجیب باید به کوتاه قدترین آن ها نیز اشاره کرد. چاندرا بهادر دنگی اهل نپال را می توان کوتاه قامت ترین انسانی دانست که تاکنون قدش ثبت شده است. نام او به همین دلیل در کتاب گینس نیز ثبت شده است. قد بهادر دنگی تنها ۵۴ سانتیمتر و ۶ میلی متر بود.

عکس های غریب از مردان عجیب!

چاندار بهادر دنگی در سیتامبر ۲۰۱۵ چند هفته پیش از ۷۶ ساله شدن درگذشت. پیش از او کوتاه قدرترین مرد ثبت شده گل محمد از هندوستان بود که ۵۷ سانتیمتر قد داشت. سومین نفر این لیست جانری بالاوینگ از فلیپین است که در حدود ۶۰ سانتیمتر بلندای قامت او است. او را می توان کوتاه ترین فرد زنده جهان نامید. عکس: بهار دنگی در کنار سلطان کوسن، بلندقدترین مرد زنده جهان.

عکس های غریب از مردان عجیب!

از دیگر مردان عجیب به یک ایرانی می توان اشاره کرد که به روایتی ۶۰ سال و به روایت دیگری ۳۰ سال است حمام نکرده است. فردی به نام “حاج عمو” که گفته می شود متولد ۱۳۱۲ است. او در روستای دژگاه شهرستان فراشبند استان فارس زندگی می کند. شایعات بسیاری در مورد او در رسانه های داخلی و بین المللی مطرح شده است.

عکس های غریب از مردان عجیب!

گرچه رسانه ها مدت حمام نرفتن “حاج عمو” را ۶۰ سال نوشته اند اما یک وب سایت خبری در ایران با تحقیق در مورد این فرد، مدعی است که این مرد حدوداً از سال ۱۳۶۲ دیگر حمام نگرفته است. او که دو برادر و یک خواهر نیز دارد، حاضر به تغییر شرایط فعلی زندگی خود نیست.

عکس های غریب از مردان عجیب!

رولف بوخ هولتس ۵۶ ساله و ساکن شهر دورتموند آلمان است. او متخصص کامپیوتر است و رکوردار پیرسینگ است. این آلمانی ۴۵۳ سوراخ روی بدن و صورت خود ایجاد کرده و شکل پیشانی اش را نیز تغییر داده است.

عکس های غریب از مردان عجیب!

او در سال ۲۰۱۴ برای شرکت در یک سیرک قصد مسافرت به دبی را داشت که از ورودش به کشور امارات متحده عربی جلوگیری شد. او که نامش در کتاب رکوردهای گینس نیز ثبت شده ممانعت از ورودش به این کشور عربی را “شرم آور” خوانده بود.

عکس های غریب از مردان عجیب!

دیگر مرد عجیب جهان، پشمالوترین مرد است که بیش از ۹۶ درصد بدنش را مو پوشانده است. این مرد چینی یو ژنهوآن نام دارد و توانسته نامش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. او که متولد ۱۹۷۹ است برای کم کردن موهای بدن تلاش زیادی انجام داده است.

عکس های غریب از مردان عجیب!

یو پس از تلاش بسیار برای پیدا کردن دوست دختر، در سال ۲۰۰۹ با دختری در مهمانی دوستش آشنا شد و این دو دلباخته هم شدند. یو ژنهوآن که خود را کینگ کونگ می نامد، می گوید که دلیل انتخاب این عنوان داشتن قلبی مهربان و بدنی پر مو است. این مرد چینی با کمک ظاهر عجیبش توانسته در دنیای موسیقی نیز وارد شود.

عکس های غریب از مردان عجیب!

دده کوسوارا با بافت هایی شبیه درخت که بر بدش روییده زندگی را سپری می کند. او با مشکل پوستی که با عنوان “بیماری مرد درختی” شناخته می شود روبرو است. تاکنون هیچ درمان جدی برای این بیماری یافت نشده است. تا کنون کوسوارا چند بار مورد درمان قرار گرفته و اثرات این بیماری کاهش داده شده است.

عکس های غریب از مردان عجیب!

برایان شاو آمریکایی متولد ۱۹۸۲ است. او با ۲۰۳ سانتیمتر قد و ۱۹۷ کیلوگرم وزن، عنوان قویترین مرد جهان در سال ۲۰۱۵ به خود اختصاص داده است. او پنج سال اخیر سه بار این عنوان را کسب کرده است. او توانسته وزنه ای در حدود ۴۴۸ کیلوگرم را بلند کند. همچنین در رقابت بلند کردن “تایر هامر”، ۵۰۹ کیلوگرم را مهار کرد.

عکس های غریب از مردان عجیب!

منبع: برترین ها

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *