خانه » بازیگران و هنرمندان » قربان صدقه رفتن رامبد جوان برای عادل فردوسی پور روی آنتن زنده!

قربان صدقه رفتن رامبد جوان برای عادل فردوسی پور روی آنتن زنده!

رامبد جوان كه حالا همه او را با خندوانه می شناسند، در گفت و گویی كه با برنامه گلخانه انجام داد، حرف های جالبی درباره مجری محبوب برنامه نود زد. او درباره فردوسی پور گفت: «من فوتبال نگاه نمی كنم. اما عادل را به خاطر هوش او دوست دارم. به عادل اطمینان كردم و گفتم كارت را بلدی و به تو اطمینان دارم.»

رامبد البته اعتراف كرد كه برنامه نود را نمی بیند: «من فوتبال دوست ندارم. به خاطر اینكه از بچگی در كنار پدری بزرگ شدم كه فوتبال را می جوید و همه فوتبال ها را نگاه می كند. البته آدم بی استعدادی نیستم ولی علاقه ندارم. فوتبال هم بازی كرده ام و گل هم زده ام. اما من برنامه نود را نگاه نمی كنم. با این حال چند بار به عادل زنگ زدم كه داشت خندوانه نگاه می كرد. عادل باهوش تر، پیگیر تر و بلد تر از من است. ولی من بلد نبودم و پیگیر نبودم.»

گزارشگر به رامبد جوان گفت برنامه ای كه شما به نود رفته بودید یكی از ماندگارترین برنامه های نود شده بود كه رامبد در جواب گفت: «نه بابا؟ جزو 17 تا برنامه ماندگار نود شد؟ من عادل را خیلی دوست دارم. وادارم نكنید قربان صدقه اش بروم.»

گزارشگر گفت از آن قربان صدقه هایی كه در پیغام های خصوصی می نویسی بگو كه رامبد گفت: «عادل قشنگم، دلم برات تنگه، خندت برام آهنگه. قد بلندت رو قربون. حالا خیلی به روابط شخصی ما ورود نكنید.»

منبع: خبرآنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.