خانه » اخبار روز » قتل هولناک مادر و خواهر

قتل هولناک مادر و خواهر

ساعت ۱۹ روز شنبه، ۱۰ دی ماه سال ۹۰ پسر جوانی سراسیمه از خانه شان در سرآسیاب ملارد، خیابان دانش غربی بیرون آمد و فریاد زد. «کمکم کنید، مادر و خواهرم کشته شده اند.» در پی فریادهای او، همسایه ها از خانه هایشان بیرون آمدند و پسر جوان را که وحشت زده بود، آرام کرده و خواستند وارد ساختمان شوند، اما پسر جوان که پیمان نام داشت، مانع از ورودشان شد.

 

در همین موقع یکی از همسایه ها با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ملارد کرج تماس گرفت و موضوع را خبر داد. دقایقی پس از این حادثه، ماموران کلانتری ملارد عازم محل شدند و با مشاهده جسد زن صاحبخانه و دختر ۱۴ ساله اش معصومه، با هماهنگی قضایی اجساد را به پزشکی قانونی منتقل کردند. همچنین پسر خانواده را برای تحقیقات به اداره جنایی پلیس آگاهی ملارد انتقال دادند.

 

ماموران در تحقیق از همسایه ها متوجه شدند زن صاحبخانه به نام ملاحت به بیماری ام اس مبتلا بوده و پسرش پیمان به عناوین مختلف با مادرش درگیری داشته است. روز حادثه نیز همسایه ها صدای مشاجره و درگیری آن ها را شنیده اند و پس از فریادهای کمک خواهی پیمان، او را در خیابان با لباس خون آلود دیده اند، اما او به محض حضور ماموران، لباسش را عوض کرده است. با اطلاعات به دست آمده از همسایه ها، ماموران به یقین رسیدند پیمان در مرگ دو عضو خانواده اش نقش دارد.

 

 ماموران با هماهنگی رئیس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب ملارد، محل حادثه را بررسی و لباس خون آلود پسر خانواده را کنار پمپ آب پیدا کردند. پیمان ـ متهم جوان ـ بازجویی شد و ادعا کرد، وقتی به خانه بازگشته، با اجساد مادر و خواهرش رو به رو شده است. با این حال تحقیق از او ادامه یافت تا اینکه به این جنایت هولناک اعتراف کرد.

 

متهم ۱۹ ساله در اظهاراتش به پلیس گفت: من همیشه با مادرم اختلاف داشتم. مدتی پیش در پی علاقه به دختری، تصمیم به ازدواج گرفتم. اما خانواده ام مخالفت می کردند. مادرم می گفت باید ادامه تحصیل داده و خدمت سربازی ام را به پایان برسانم و بعد از آن کاری برای خود پیدا کنم. اما من بدون توجه به این حرف ها، مدام با مادرم درگیر می شدم.

 

متهم درباره روز جنایت گفت: آن روز مثل همیشه با مادر و خواهرم درگیر شدم. مادرم خواست آرام شوم، اما من در اوج عصبانیت ابتدا ضربه ای به سر مادرم زدم که بد حال شد و زمین افتاد. خواهرم به شدت ترسیده بود و جیغ می زد. به سمت مادرم آمد تا او را نجات دهد که او را داخل حمام انداخته و در حمام را قفل کردم. در این هنگام از آشپزخانه چاقویی برداشته و با آن چند ضربه به مادرم زدم. او التماس می کرد ر هایش کنم و فقط فریاد زد خدایا به دادم برس. دقایقی بعد صدای ناله های مادرم خاموش شد.

 

خواهرم به در حمام می کوبید تا بیرون بیاید و مادرمان را نجات دهد. در همین موقع در حمام را باز کرده و او را به درون یکی از اتاق ها پرت کردم و پس از کتک زدن، با   همان چاقو ضربه هایی به او زدم. خواهرم با التماس می خواست ر هایش کنم، اما من سنگدل او را هم کشتم. با اعتراف های متهم و بازسازی صحنه جنایت و تایید سلامت روحی و روانی پیمان از سوی کار شناسان پزشکی قانونی، برای او قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر شد و او به زودی در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار می گیرد.

 

منبع: shafaf.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *