خانه » آرایش و زیبایی » آرایش مو » موی چه رنگی برای زمستان مناسب تر است؟

موی چه رنگی برای زمستان مناسب تر است؟

رنگ موی بلوند در زمستان مطلوبیت ندارد. رنگ بلوند انواع رنگ های زرد، کرم ، گندمی، کاهی و مرواریدی را شامل می شود. موهایی که به طور کامل متعلق به یکی از این رنگ ها باشند و هم موهایی که با تراکم ۷۰ درصد به بالا با یکی از این رنگ ها مش شده باشند در گروه موهای بلوند قرار می گیرند.

موی چه رنگی برای زمستان مناسب تر است؟

رونق موهای بلوند تمام شده و بهتر است برای رنگ موی زمستان خود به جای رنگساژ، مش و تجدید رنگ روشن قبلی، رنگ تازه ای از میان رنگ های زمستانی انتخاب کنید. انواع رنگ های قهوه ای بسیار برای زمستان مناسبند . در گروه رنگ های زمستانی، رنگ های شرابی ، فندقی، بلوطی، زیتونی هم جای می گیرند.

در زمستانی بودن رنگ مشکی هم تردیدی نیست ولی به توصیه آرایشگران رنگ مشکی به موی خود نزنید چون بعد از مشکی مو قدرت دریافت هیچ رنگ دیگری را ندارد و تا درآمدن موهای جدید و رشد آنها باید با همان رنگ مشکی مدارا کنید (مگر اینکه ریشه موی خودتان مشکی باشد و قصد تعویض رنگ موی خود را تا مدت طولانی نداشته باشید). برای کسانی که می خواهند موهای خود را بسیار تیره کنند، آرایشگران از قهوه ای بسیار تیره و نزدیک به مشکی استفاده می کنند. اما برای آن دسته از خانم هایی که بازی رنگ ها را روی موی خود دوست دارند و می توانند به جای مش از های لایت با رنگ های گرم مانند عسلی، نسکافه ای، صورتی، قرمز یا مسی استفاده کنند، این نوع های لایت را روی هر رنگ پایه مویی می توان اجرا کرد ولی واضح است که های لایت عسلی و نسکافه ای روی موهای قهوه ای و های لایت قرمز روی موهایی با زمینه قرمز مانند شرابی و فندقی جذاب تر و زیباتر است.

منبع: الو دکتر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *