خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » چگونه لب هایمان را مطابق مد روز آرایش کنیم؟

چگونه لب هایمان را مطابق مد روز آرایش کنیم؟

همه می توانند از کمی خط لب سود ببرند. در حالی که خط لب کشیدن می تواند این امکان را ایجاد کند که یک ظاهر قدیمی و از مد افتاده و لب هایی بیش از حد کلفت و غیر طبیعی داشته باشید، اکنون زمان آن است که خجالت از خط لب کشیدن و نگرانی از اینکه شما را مانند یک زن از مد افتاده نشان دهد را کنار بگذارید. ما در ادامه برایتان سه روش کارآمد آورده ایم تا خط لب تان به بهترین وجه اثر گذار شود:

چگونه لب هایمان را مطابق مد روز آرایش کنیم؟ و ترفندها

خط لب های رنگ پوست: برای شکل دادن

چرا خط لبی استفاده کنیم که کاملا همرنگ پوستمان باشد؟ رنگ های همرنگ پوست می توانند با پر کردن خطوط لب ها برای منطبق کردن شکل لب ها با صورت، به لب های شما شکل دهند. این یک تکنیک فوق العاده برای دستیابی به یک ظاهر چشمگیر مانند کمان الهه های یونانی است. اما این خط لب ها برای شکل دادن لب های ناهموار خارق العاده عمل می کنند، به خصوص هنگامی که بعد از استفاده، یک رژلب براق و یا مایع بزنید. با این کار خط لب شما به سختی قابل تشخیص است.

خط لب های همرنگ: شکل دادن و کشیدن زوایای لب ها

گاهی اوقات که عجله دارید، ممکن است هنگام کار کردن با برس های لب برای کشیدن رژ لب و خط های هنرمندانه ای که همیشه می کشید، دچار اشتباه شوید. با استفاده از یک مداد لب که تا حد ممکن همرنگ رژلبتان است، در وقت و زمان تان صرفه جویی کنید. با این کار شما یک خط ظریف و کرمی خواهید داشت که میتوانید داخل آن را با رژلب پر کنید. اگر خط لبی بکشید که در تمام روز باقی بماند، رنگ زدن به مرکز لب هایتان سرعت بیشتری می گیرد. در این صورت می توانید از کشیدن سریع رژلب به لب هایتان بدون نیاز به دقت در خط های ظریف، دقیق و زاویه ها لذت ببرید.

خط لب های تیره: لب های تان را پروتز کنید

خط لب های تیره شهرت زیادی ندارند اما اگر درست ترکیب شوند، می توانند برای کسانی که آرزوی لب های درشت تر دارند فوق العاده عمل کنند. یک بار خط لب تیره دور لب هایتان و رژلبی نرم و کمرنگ تر برای پر کردن لب هایتان را امتحان کنید. از یک قلم موی لب استفاده کنید و رنگ ها را در جایی که بهم می رسند به دقت ترکیب کنید. با این کار یک ظاهر سایه ای خواهد داشت که ظاهر تزریق کردن ژل به لب ها را القا میکند. تصاویر آموزشی برای آرایش چشم جذاب دودی +تصاویر

منبع: سرخاب سفیداب

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *