خانه » اخبار روز » جناب خان در شب یلدا به خانه ها می آید!

جناب خان در شب یلدا به خانه ها می آید!

مهدی منفرد مدیر تامین برنامه شبكه نسیم گفت: مخاطبان شبكه نسیم دوشنبه ۳۰ آذر پس از تماشای سریال «ساخت ایران» در ساعت ۲۰ می توانند شاهد بازپخش یكی از برنامه های «كلاه قرمزی» در ساعت ۲۰:۳۰ باشند.

منفرد با بیان اینكه برنامه «خورجین» در ساعت ۲۱ گلچینی از برنامه های خاطره انگیز سیما در شب های یلدا را روی آنتن می برد، گفت: پخش پشت صحنه مجموعه «درحاشیه» به كارگردانی مهران مدیری از دیگر برنامه های شبكه نسیم در مهمترین شب نشینی سال ایرانیان است كه در ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود.

وی افزود: پخش گوشه ای از فصل دوم برنامه «خندوانه» به مدت ۲ ساعت این شب خاطره انگیز را شیرین تر خواهد كرد و این برنامه از ساعت ۲۲ تا ۲۴ ادامه دارد.

مدیر تأمین برنامه شبكه نسیم درباره ویژه برنامه هایی که قرار است در شب یلدا روی آنتن برود، گفت: برنامه «نسیم آوا» نیز با پخش آثاری با موضوع شب یلدا از خوانندگان مطرح موسیقی مهمان خانه های ایرانیان است.

منفرد سپس از پخش قسمتی از برنامه «شوخی با ستارگان» از شبكه نسیم در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد سه شنبه اول دی خبر داد و با معرفی برنامه «خنده خانه» گفت: این برنامه ساعت یك بامداد پخش می شود كه شامل گلچینی از طنزهای فاخر پخش شده از شبكه های سیما است.

برنامه های «هیجان در ساعت صفر» و «خنده بازار» نیز به ترتیب پس از پخش این برنامه روی آنتن می روند.

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.