خانه » دنیای مد » با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

در روزهای زمستانی، هیچ چیزی به اندازه تن پوش گرم شما تعیین كننده خوش پوشی تان نیست؛ لباسی گرم كه هم سرما را از شما دور كند و هم خوش پوشی و خوش سلیقگی تان را زیر سوال نبرد. برای این كار باید نگاهی به پیشنهاد طراحان بیندازید. ببینید طراحان چه كت ها و ژاكت هایی را به شما توصیه می كنند و از این میان، كدام طرح و رنگ مناسب اندام شماست.

قد بلند شدن

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

ژاكت ، کاپشن، پالتوی بلند را به فهرست مد این روزها اضافه كنید. اگر چنین تن پوش بلندی را خریده اید، یادتان باشد از شلوارهای فیت كات یا دامن كوتاه برای كامل كردن ست تان استفاده كنید تا این محصول ، ظاهرش را به خوبی نشان دهد. پیش بینی می كنیم این مد محبوبیت بی سابقه ای در بین خانم ها پیدا كند.

سرمایی ها بخوانند

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

اگر سرمایی هستید و سرما اذیت تان می كند، بهتر است به فكر یك نمونه بادگیر باشید. این کاپشن ها نه تنها شما را خیلی گرم می كنند بلكه می توانید با آن با خیال راحت زیر باران راه بروید بدون اینكه خیس شوید. اغلب برندها در طراحی تن پوش های جدیدشان سراغ پارچه های ضدآب رفته اند. این محصولات زیبا همانقدر كه دوست داشتنی هستند، به دلیل طرح پفكی شان شما را بزرگ تر نشان می دهند اما طراحان مد این مدل را مناسب افراد چاق هم می دانند چون حالت كاپشنی دارند و اندام به خوبی زیر آنها پنهان می شود.

دوچرخه سواری با مد

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

این هم نمونه ای از كت هایی که مد امسال محسوب می شوند و به كت های دوچرخه سواری معروف هستند. زیپ های مورب و فرم مردانه از ویژگی های اصلی این مدل هاست كه با این طراحی شما را خاص و استثنایی می كند. اگر می خواهید خاص باشید از این كت ها راحت نگذرید.

شاد با پوست حیوانات

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

رنگ هایی مثل مشكی، قهوه ای و خاكستری انتخاب های معقول و منطقی برای پوشش زمستانی به شمار می آیند اما طراحان برای زمستان 94 به شما پیشنهاد می دهند، رنگ و طرح های تكراری را كنار بگذارید و سراغ طرح هایی با پوست حیوانات و رنگ های روشن سبز، زرد و قرمز بروید. بی شك این طرح و رنگ كلید مهمی در خاص كردن یك ست زمستانی خواهد بود.

بانوان خزپوش

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

با توجه به علاقه ای كه خانم های لوكس پوش به انواع خز دارند، طراحان هم به این فكر افتاده اند تا خز را دوباره مد كنند. برخی از تن پوش هایی كه برای زمستان امسال توصیه می شوند، به صورت كوتاه و تمام خز هستند و برخی دیگر تزیینی از خز دارند. فرقی نمی كند كدام را انتخاب كنید، مهم این است كه چنین كتی را می توانید در موقعیت رسمی بپوشید.

انتخابی بزرگ

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

شاید در نگاه اول از این مدل تن پوش ها خوش تان نیاید اما این ژاكت های گشاد با سایز بزرگ، بخشی از مد امسال هستند. ما پوشیدن آنها را به كسانی پیشنهاد می كنیم كه اندامی كشیده و لاغر دارند. شاید هماهنگ كردن لباس با این ژاكت ها سخت باشد اما طراحان مد آنها را با شلوارهای گشاد و دامن كوتاه پیشنهاد می كنند تا ژاكت شما، زیبایی خودش را نشان دهد. در اولین دفعات استفاده از این کت ها احساس غریبگی می كنید اما آنها فرصت تجربه تیپی متفاوت را به شما می دهند.

خلبانان

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

حالا نوبت رسید به خلبانی . این مدل تن پوش ها كه به كاپشن خلبانی معروف هستند، بخشی از مد امسال محسوب می شوند. جنس كاپشن های خلبانی كه در سال های پیش استفاده می شد از نایلون بود و فقط خلبان ها از آن استفاده می کردند ولی امسال طراحان مد با بازی رنگ، پارچه و طراحی این كاپشن ها را به مد امسال تبدیل كرده اند. اگر جزو افرادی هستید كه اضافه وزن دارند، این مدل را نپوشید. این تن پوش های كوتاه و زیپ دار خاصیت الاستیك دارند.

بانوان چرم پوش

با مد‌های زمستان 94 آشنا شوید +تصاویر

كت های چرم كلاسیك روزهای رونقی داشتند كه در چند سال اخیر به فراموشی سپرده شده است ولی امسال این کت ها به دنیای مد برگشته اند و مطمئنا با استقبال زیادی مواجه می شوند. اگر اندام درشتی دارید، این كت ها را به شما پیشنهاد نمی كنیم زیرا به دلیل داشتن پارچه براق اضافه وزن شما را بیشتر نشان می دهند.كت های چرم امسال با قدی كوتاه طراحی شده اند كه می توانید با توجه به موقعیت ها در مهمانی ها از آنها برای روی مانتو استفاده كنید.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *