خانه » اخبار روز » پوشش ساپورت و خالکوبی های شیطان پرستانه در باشگاه های بدنسازی بانوان!

پوشش ساپورت و خالکوبی های شیطان پرستانه در باشگاه های بدنسازی بانوان!

پرورش اندام و خوش هیکلی را بی شک باید یکی از آسیب های این روزهای جامعه جوان دانست. البته کسی منکر ورزش و سلامتی نیست اما اینکه تمام افتخارات یک جوان بازوی ورم کرده، آنهم بوسیله قرص ها و پودرهای غیرمجاز باشد و در کمتر از چند ماه ژست ورزشکاری و پهلوانی به خود بگیرد نه تنها در راستای صحت و سلامتی نیست بلکه مخرب و مضر نیست هست.

ماجرای استفاده از قرص ها و مکمل های غیرمجاز که این روزها خیلی راحت در باشگاه های بدنسازی دست به دست می شود به یک منبع درآمد برای برخی سودجویان و دلالان تبدیل گشته، موضوعی است که پیش از این به آن پرداخته شده است اما این روزها هوای فرهنگی باشگاه های بدنسازی نیز چندان مطلوب گزارش نمی شود!

امیر ملازاده که ۲۵ سال سابقه مربیگری در عرصه پرورش اندام و بدنسازی را در کارنامه خود می بیند، با نگارش یادداشتی اختصاصی، از وضعیت نامناسب فرهنگی مخصوصا در بین برخی مربیان زن پرورش اندام انتقاد کرده است.

متاسفانه مسئولین ورزش کشور آنقدر در مسایل بی ارزش غرق شده اند که از بمبی که در سالن های بدنسازی مخصوصا در بخش بانوان در حال انفجار است، غافلند!

آیا خانمی که هر روز ناخن های خود را با یک رنگ متفاوت تزئین می کند یا نگین دندان دارد، یا در بینی خود گوشواره آویزان کرده و خالکوبی های شیطان پرستانه دارد می تواند گزینه مناسبی برای مربیگری پرورش اندام مادران آینده این کشور باشد؟

چرا مسئولان ذیربط برای دادن مدرک معتبر مربیگری به مسایل اخلاقی و فرهنگی توجهی نمی کنند؟! مگر روح اخلاق و ورزش از یکدیگر جداست؟! خوش اندامی دختران جوان به چه قیمتی؟! به قیمت انحطاط اخلاقی فرهنگی؟!

آیا واقعا انتشار یک نامه رسمی از سوی فدراسیون و ابلاغ آن به تمامی سالن های ورزشی مبنی بر جلوگیری از فعالیت مربیان بدنسازی با ظواهر خاص (تتو، ساپورت، وضعیت اسف بار بی حجابی و …) برای مدیران کار سختی است؟! پس چرا این اتفاق نمی افتد؟!

ملازاده در بخش دیگری از یادداشت خود می نویسد:

چطور ممکن است نگران سلامت جسمی جوانان باشید و با مکمل های دارویی برخورد کنید و برای جلوگیری از خرید و فروش آنها در باشگاه های بدنسازی ابلاغیه صادر کنید اما هیچ نگرانی از بابت به خطر افتادن حیات فرهنگی جامعه جوان، خاطر شما را آزرده نکند؟!

همان اندازه که برخورد با فروشنده های مکمل های غیرمجاز واجب و ضروری است، برخورد با اخلال گران فرهنگی در فضاهای ورزشی نیز واجب به نظر می رسد. همان اندازه که خشک کردن ریشه دلالان داروهای غیرمجاز بدنسازی ضروری است، کشیدن ناخن شیطان پرستی از فضاهای فرهنگی ورزشی نیز ضروری است.

مگر چند وقت از تشییع پیکرهای پاک شهدای غواص در ام اللقرای جهان اسلام می گذرد که به این زودی خون پاک آنها به فراموشی سپرده شده است؟! شهدای بی پلاکی که حالا جای خود را به خالکوبی های شیطان پرستی داده اند!

منتظر پاسخ و اقدام انقلابی مسئولان ورزشی برای خنثی کردن بمب های ساعتی در سالن های بدنسازی هستیم!

منبع: جهان نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *