خانه » آرایش و زیبایی » آرایش مو » مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه +تصاویر

مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه +تصاویر

هنوز نمی توان تعیین کرد که برای رفتن به یک مهمانی خانوادگی، کاری و یا مراسم های رسمی و غیررسمی از میان انتخاب لباس مناسب، کفش، لاک و آرایش و مدل موی مناسب کدام را در اولویت قرار داد، اما در هر صورت این انتخاب مدل مو است که به آخرین گزینه مورد نظر بدل می شود. استرس را کنار بگذارید و با ما همراه باشید تا ۵ مدل مو که تنها در کمتر از ۱۰ دقیقه می توانید آن ها را انجام دهید را به شما معرفی کنیم. مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه

مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه

مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه +تصاویر

۱ – بستن مو پشت سر سریع ترین و کاربردی ترین مدل موی موجود در دنیاست، بخصوص اگر شما میزبان یک مهمانی باشید و زمان زیادی برای درست کردن موهای خود ندارید. خوشبختانه در این مدل مهم نیست موهای شما تمیز هستند یا چرب.

روش بستن مو : موهای خود را به سه قسمت تقسیم کنید و قسمت میانی مو را با یک کش کوچک، با احتیاط ببندید. دو قسمت دیگر باید در دو طرف سرتان باقی مانده باشد. یکی از دسته موها را گرفته و شروع کنید از نوک مو آن را دور هم پیچ دهید و آن قدر ادامه دهید تا به دم دسته موی میانی برسید. آن را دور دسته موی بسته شده بپیچید و در نهایت با یک گیره به آن وصل کنید. همین کار را برای دسته موی باقی مانده انجام دهید. با استفاده از اسپری نگه دارنده مو مدل آن را حفظ کنید.

مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه +تصاویر

۲ – مدل موی پیچش فرانسوی در هر زمان و برای هر موقعیتی بسیار زیبا به نظر می رسد. برای زیباتر به نظر رسیدن بهتر است کمی آن را شلخته کنید. این مدل مو بیشتر مناسب کسانی است که موهای بلندی دارند.

روش بستن: برای پیاده کردن این مدل روی سر خود، موهایتان را به سمت بالا شانه کنید تا حجم پشت موهایتان زیاد شود. کناره های موهایتان را هم با دست به سمت پشت سر هدایت کنید. پس از اینکه احساس کردید موهایتان همگی در یک ناحیه جمع شده اند، به سلیقه خودتان گیره زده و با اسپری های نگهدارنده قوی حالت آن را حفظ کنید.

مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه +تصاویر

۳ – زیباست، نه؟ این مدل را به خانم هایی پیشنهاد می کنیم که مدل های ساده تر را می پسندند.

روش بستن: برای رسیدن به این مدل، موهای خود را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. یک قسمت را مستقیما از بالای سر به سمت پشت سر هدایت کنید و دو قسمت دیگر را از کناره های سر به آن برسانید. یک طرف از موها را دور قسمت میانی پیچیده و پس از نگه داشتن آن با گیره، قسمت باقی مانده دیگر را هم دور آن بپیچید. در نهایت با استفاده از اسپری نگهدارنده قوی حالت مو را حفظ کنید.

مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه +تصاویر

۴ – فکر می کنید این مدل ساعت ها زمان می برد؟ ما هم همین طور فکر می کردیم اما گویا واقعیت نداشت. در واقع این مدل یکی از سریع ترین و زیباترین مدل هایی است که می توانید به موهای خود دهید.

روش بستن: برای رسیدن به این مدل موهای خود را از به دو نیم تقسیم کرده و آن را به سمت عقب شانه بزنید، سپس آن را به دو قسمت تقسیم کرده و هر دو قسمت را پیچ دهید و در نهایت با کش نگه دارید. دو تکه موی متصل به هم را به سمت بالا بپیچید و آن را در حفره ایجاد شده دور کش قرار دهید. آن قدر این عمل را ادامه دهید تا برجستگی مو روی سرتان به میزان رضایت بخش برسد. با گیره و اسپری های نگهدارنده مدل موی خود را حفظ کنید.

مدل آسان بستن مو در کمتر از ده دقیقه +تصاویر

۵ – خیلی دیرتان شده؟ تنها چیزی که نیاز دارید سه تکه مو است تا همه فکر کنند ساعت ها در سالن آرایشی سرگرم درست کردن مو بوده اید.

روش بستن: از بالای سر، موهایتان را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. قسمت میانی را گرفته و با استفاده از کش یک گره کوتاه بزنید. سپس تا جایی که امکان دارد، باقی مانده مو را دور کش بپیچید. یکی از تکه موهای کناری را بافته و سپس آن را دور قسمت برجسته قبلی بپیچید و با گیره های محافظ نگه دارید. همین کار را با طرف دیگر مو انجام دهید. پس از صاف کردن قسمت های به هم ریخته اسپری زده و به استقبال مهمان های خود بروید.

منبع: تبیان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *