خانه » اخبار روز » تجاوز به پسر 16 ساله در قهوه خانه

تجاوز به پسر 16 ساله در قهوه خانه

نقشه سیاه صاحب یک قهوه خانه با خودکشی پسر نوجوانی فاش شد. این پسر ١٦ساله که جان سالم به در برده است، ادعا می کند صاحب کارش با تهیه فیلم سیاه او را تحت آزار و اذیت های خود قرار می داد.

٢١ مردادماه بود که نوجوان ١٦ساله اي در دادسراي امور جنايي تهران به طرح شکایت پرداخت. او به همراه پدرش پیش روی بازپرس سیفی از شعبه چهارم دادسرا رفت و گفت: يك سالي است كه در يك قهوه خانه حوالي شرق تهران كار مي كنم، صاحب قهوه خانه سجاد نام دارد. از آنجایی که سابقه شرارت و زندان دارد، همه از او حساب می برند. از ٦ماه پیش بود که سجاد با چاقو تهديدم كرد و مي گفت اگر فرياد بزنم مرا مي كشد. سجاد مرا به اتاقكي در قهوه خانه برد و با زور مرا مورد آزار و اذيت قرار داد.

سجاد در این مدت چندين بار با تهديد چاقو مرا تسليم نيت شوم خود كرد و حتي با موبايلش از من فيلم و تصاوير سياه تهيه كرد و تهديد كرد كه اگر شكايت كنم و به خواسته هاي او تن ندهم، فيلم سياه را در فضاي مجازي، گروه هاي واتس آپ وكانال هاي تلگرامي پخش می کند. می ترسیدم و نمی توانستم این موضوع را به کسی بگویم، تصمیم گرفتم خودکشی کنم. قرص خوردم اما پدرم متوجه شد و مرا به بيمارستان رساند. چند روزي در بخش مراقبت هاي ويژه بستري شدم و جان سالم بدر بردم. وقتی پدرم علت خودکشی ام را پرسید، تصمیم گرفتم پرده از اقدامات سیاه سجاد بردارم. تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي با دستور قاضي سيفي بازپرس شعبه چهارم دادسراي جنايي تهران مامور رسيدگي به اين پرونده شدند.

وقتی به قهوه خانه سجاد رفتند، متوجه شدند او پا به فرار گذاشته است. قاضي جنايي دستور پلمب قهوه خانه را صادر كرد. ازسويي رديابي ها براي شناسايي متهم فراري ادامه داشت تا اينكه كارآگاهان با زيرنظر گرفتن پاتوق هاي وي در نهايت متهم را ٢٤ آذرماه در عملياتي غافلگيرانه در يكي از پاتوق هايش در جنوب تهران دستگيركردند.

متهم ٢٥ساله صبح دیروز به شعبه چهارم دادسراي جنايي منتقل شد. او كه سابقه شرارت و ايراد و ضرب و جرح عمدي و درگيري دارد، در بازجويي ها منكر آزار و اذيت شد. او در بازجویی ها گفت: این پسر در قهوه خانه ام كار مي كرد و هميشه به خاطر دستمزد كمي كه مي گرفت، شاكي بود. بارها از من خواست تا حقوقش را افزايش دهم اما من قبول نكردم براي همين با من دشمن شد او از روي لجبازي اين شكايت را عليه من مطرح كرده است. من این اتهامات را قبول ندارم. با ادعاهای سجاد تحقیقات برای افشای زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

منبع: روزنامه شهروند

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.