خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » روش های سریع برای آرایش چشم‌ و ابرو +تصاویر

روش های سریع برای آرایش چشم‌ و ابرو +تصاویر

چشم نقش اساسی در زیبایی صورت شما ایفا می کند. پس بهتر است به این زیبایی اهمیت بیشتری بدهید. اولین چیزی که شما در نگاه اول در صورت هر فردی می بینید، چشم ها هستند چون چشم ها شما را از دیگران متمایز می کنند.

روش های سریع برای آرایش چشم‌ و ابرو

به راحتی می توان چشم ها را از آن چیزی که هست زیباتر کرد. مژه، پلک، زیر چشم ها، فاصله بین ابروها و چشم و حتی گوشه های چشم در آرایش نقش اساسی را ایفا می کنند اما برای یک فرد تازه کار، زیباسازی چشم ها کار ساده ای نیست؛ پس بهتر است فوت و فن هاي جديدي را یاد بگيريد و البته از ظاهر زیباتر استقبال کنید. با روش های زیباسازی چشم ها آشنا شوید.

روش های سریع برای آرایش چشم‌ و ابرو +تصاویر

راه حلي بدون درد براي برداشتن ابروها

درست برداشتن ابروها شما را آراسته تر، جذاب تر و پرطراوت نشان مي دهد. براي به حداقل رساندن درد ناشي از برداشتن ابروها بعد از حمام و دوش گرفتن ابروهاي تان را حالت دهيد. آب کمک مي کند که ابروها با درد کمتري برداشته شوند. روش های سریع برای آرایش چشم‌ و ابرو +تصاویر

چشم ها را با آرايش درشت تر نشان دهيد

اگر شما هم می خواهید چشم های درشت تر و سرحال تر داشته باشید، نیاز نیست تکنیک های پیچیده ای به کار بگیرید و حتی پشت پلکتان را زیاد سایه بزنید. حتما مطمئن شوید که از روز قبل آرایشی روی چشمتان نباشد. قبل از اینکه بخواهید ریمیل بزنید حتما از فر مژه استفاده کنید تا مژه های تان به زیبایی حالت بگیرد؛ سپس ریمیل را در چند نوبت روی مژه هایتان بزنید، تا چشم هایتان درشت تر به نظر بیاید. براي نتيجه بهتر هميشه بلافاصله بعد از حمام از فرمژه استفاده کنيد.

کانسیلر مخمل پشت چشم

کانسیلرها در نگاه اول بسیار ساده و شاید غیرقابل استفاده بیایند ولی این طور نیست چون همین کانسیلرها هستند که پشت چشم شما را بستری صاف و آماده برای یک آرایش بی نقص می کنند. بعضی از خانم ها پوست پلکشان شیشه ایی است یا بهتر است بگوییم مویرگ های ریز از روی پوستشان کاملا معلوم است؛ در نتیجه کانسیلرها کمک می کنند تا پشت پلک محیطی صاف برای آرایش شود و سایه راحت تر روی آن بخوابد.

روش های سریع برای آرایش چشم‌ و ابرو +تصاویر

از دو نوع ریمیل برای آرایش چشم های تان استفاده کنید

اگر می خواهید مژه هایی رویایی داشته باشید به این نکات توجه کنید. برای اینکه حالت دهی مژه های تان در مدت زمان بیشتری ماندگار بماند از دو نوع ریمل استفاده کنید ۱) ریمل های بلندکننده ۲) ریمل های پر پشت کننده؛ البته بعضی از ریمل ها هر دو خاصیت را با هم در یک ریمل دارا هستند.

خط چشم مناسب با رنگ چشم های تان بزنید

بیشتر اوقات همه ما از خط چشم های سیاه و سفید کلاسیک استفاده می کنیم و نمی خواهیم این ایده قدیمی را تغییر دهیم. بنابراین بهتر است راه های جدید را برای زیباتر شدن امتحان کنید. شکستن مرزها هیچ ضرری ندارد. اگر می خواهید چشم های مدرن داشته باشید از خط چشم های هم رنگ با رنگ چشم های تان استفاده کنید. این کار چشم های شما را متفاوت می کند.

روش های سریع برای آرایش چشم‌ و ابرو +تصاویر

نوارهایی برای آرایش تمیزتر

هنگامی که می خواهید سایه زدن را شروع کنید. بهتر است از اول عواقب کار را مد نظر داشته باشید. چون سایه امکان ریزش بر زیر چشم را دارد. پس بهتر است زیر چشم نوار چسب دار کوچکی قرار دهید تا سایه ها روی آن بریزد. هنگامی که کارتان تمام شد به راحتی نوار را بردارید.

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *