خانه » اخبار روز » ماجرای ازدواج عجیب و طلاقی عجیب تر

ماجرای ازدواج عجیب و طلاقی عجیب تر

هردو می خندیدند حتی قاضی عموزادی از شعبه 268 دادگاه ونک نیز با تعجب به این صحنه می نگرد. بارها نگاهشان کرد و آنها را به سازش دعوت کرد اما موافقتی صورت نگرفت. اما همچنان صمیمیت و مهربانی در نگاه و رفتارهای این زوج مشخص است.عجیب تر اینکه زن جوان 35 سال از همسرش کوچکتر است. ثریا وقتی روبه روی قاضی عموزادی قرار گرفت شروع به تشریح جزئیات مـــاجرا و ازدواج هیجان انگیزش کرد.

وی گفت: 25 ساله بودم که در یک شرکت تبلیغاتی کار می کردم. حسن چند بار به بهانه های مختلف به عنوان مشتری راهی محل کارم شد تا اینکه در یکی از روزها مرا به یک کافی شاپ دعوت کرد. از آنجایی که همیشه کارهای هیجان انگیز و پر خطر را دوست داشتم پیشنهاد حسن برایم خیلی جالب بود و قبول کردم تا با هم قرار بگذاریم. او با یک دسته گل به دیدارم آمد. رفتارهایش را دوست داشتم این متفاوت بودن برایم قشنگ بود.

چند بار با هم قرار گذاشتیم و از زندگی هایمان تعریف کردیم. او به من گفت همسرش را از دست داده و احساس تنهایی می کند و از وقتی که مرا دیده دوباره به زندگی امیدوار شده است. می دانستم 5 فرزند دارد و هرکدام سرگرم زندگی خودشان هستند. مهرم به دلش افتاده بود. عجیب بود اما واقعاً دوستش داشتم و رفتارهایش به من آرامش می داد. هنوز خوب به خاطر دارم وقتی از من خواستگاری کرد شوکه شده بودم ولی او هم فهمیده بود جوابم مثبت است اما خانواده ام… .

ثریا در ادامه گفت: وقتی موضوع خواستگاری را به خانواده ام گفتم بشدت با من مخالفت کردند، خصوصاً اینکه در ازدواج اولم نیز همسرم 12 سال از من بزرگتر بود و به دلیل برخی مشکلات از هم جدا شدیم. پدر، مادر، خواهر و برادرهایم همه با من مخالفت کردند ولی من تصمیم خودم را گرفته بودم حتی اختلاف زیاد سنی مان برایم مهم نبود هرچند که از دختر کوچکتر حسن هم کوچکتر بودم ولی برایم مهم نبود.

در این میان مرد 70 ساله نگاهی به همسرش کرد و آهی کشید. زن جوان ادامه داد: وقتی تقاضا داد تا به خواستگاری ام بیاید گفتم خانواده ام راضی نیستند و به همین خاطر با یک مراسم خیلی ساده و در محضر به عقد هم درآمدیم و زندگی جدیدمان را شروع کردیم و من عروس خانه شدم. زندگی خیلی خوبی داشتیم، حسن با اینکه سنش بالا بود ولی قلب مهربان و شاد بودنش زندگی مان را گرم می کرد و نمی گذاشت این اختلاف سنی در زندگی مان خللی ایجاد کند.

فرزندان حسن هم با ازدواج ما راضی نبودند ولی ما خوش بودیم تا اینکه پس از گذشت 10 سال زندگی مشترک در چندماه اخیر دعواهایمان شروع شد و علت آن طلاق دخترش و زندگی اش با ما بود.

مرد 70 ساله نیز در این باره گفت: ما دعواهایمان را کردیم و به نتیجه نمی رسیم برای همین الان باهم خوبیم تا با خاطره ای خوب از هم جدا شویم. ثریا می گوید دخترت را به خانه راه نده ولی من نمی توانم دخترم را از خانه پدری اش بیرون کنم و او را بدون سرپناه در خیابان رهایش کنم، شرایط خوبی ندارد از طرفی ثریا هم راضی نمی شود با هم زندگی کنیم به همین خاطر تصمیم گرفتیم به صورت توافقی از هم جدا شویم ولی من دورادور مراقب ثریا هستم و نمی گذارم زندگی سختی داشته باشد.

زن جوان نیز گفت: خدا بزرگ است من کار آرایشگری می کنم می توانم گاهی همانجا بمانم و با حقوقم خانه ای را اجاره کنم.

در این میان حسن رو به قاضی کرد و گفت: من 20 سکه مهریه ثریا را می پردازم تا سرپناهی داشته باشد.

با اظهارات این زوج عجیب سرانجام قاضی حسن عموزادی به دلیل عدم سازش حکم طلاق را صادر کرد و سناریوی این ازدواج عجیب با طلاق به پایان رسید.

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *