خانه » آرایش و زیبایی » آرایش مو » مدل موهایی که باعث می شوند جوان تر به نظر بیایید +تصاویر

مدل موهایی که باعث می شوند جوان تر به نظر بیایید +تصاویر

حتما برایتان پیش آمده است، کسی که به خوبی می شناسید با بک اصلاح ساده در مدل مو درست مثل یک ترفند جادویی از این رو به آن رو می شود. مشاهده اثرات پیری در اثر مدل موی نامناسب، خود شما را بیشتر از هر کس دیگری آزار خواهد داد، به همین دلیل در این مطلب قصد داریم شما را با ۶ مدل مو که همانند یک تقویم معکوس شما را به اوج دوران جوانیتان باز می گردانند، آشنا کنیم. مدل موی جوان کننده و کم کننده سن

مدل موی جوان کننده و کم کننده سن

– موی شما خیلی مدل دار است

(POST_TITLE_IMG)

اگر چهره ای کلاسیک دارید قطعا مدل موی موج دار یکی از مشخصات ظاهری شماست. اما نکته قابل توجه در این مدل این است که زیاده روی نکنید. اگر از ابزارهای حرارت دهنده برای حالت دادن به مو استفاده می کنید، اطمینان پیدا کنید که با انگشتان خود، موهایتان را از یکنواختی خارج کنید. امروزه، مدل موی مدرن و جوان پسند به سادگی و حفظ تعادل وابستگی مستقیم دارد.

– قسمت چتری موهایتان پر نیست

(POST_TITLE_IMG)

فضای خالی بین قسمت های چتری موهای شما باعث خواهد شد تا با صفاتی منفی چون “نامرتب” و “لاغر” مواجه شوید. به هیچ وجه به کاشت مو و روش های دردناک دیگر فکر نکنید. اگر با چنین مشکلی مواجه هستید با تغییر مدل موی خود و هدایت آن ها به سمت کناره های پیشانیتان چندین سال جوان تر به نظر بیایید.

– رنگ مویتان یکنواخت است

(POST_TITLE_IMG)

قطعا افراد زیادی را دیده اید که با بلوند کردن موهایشان با معجزه ای در ظاهر خود روبرو شده اند. آن ها می توانستند به همان روند یکنواخت خود ادامه دهند اما شک نکنید استفاده از رنگ هایی که روشن تر و زنده تر به نظر می آیند، تاثیر بسزایی در تغییر چهره شما خواهند داشت.

– حجم موهایتان خیلی زیاد است

(POST_TITLE_IMG)

حجم زیاد مو، بخصوص در مدل هایی که تمرکز مو روی صورت زیاد است، تاثیر بسیار زیادی در مسن تر نشان دادن شما دارد. اگر حجم موهایتان را اندکی کاهش داده و تمرکز آن را به بالای سرتان انتقال دهید قطعا ار نتیجه به دست آمده ناراضی نخواهید بود. هنوز خیلی برای مسن به نظر آمدن شما زود است!

موی خیلی بلندی دارید

(POST_TITLE_IMG)

مدل مو ی بلند با پوشاندن هویت ظاهری شما باعث می شود همواره خسته و بی حوصله به نظر بیایید. کوتاهی مو می تواند تاثیر بسزایی در شکوفایی چهره شما داشته باشد تا جایی که دیگران گمان کنند چندین عمل زیبایی بر روی صورت خود انجام داده اید.

– مدل مویتان متشکل از لایه های زیادی است

(POST_TITLE_IMG)

یکی از بهترین آرایشگران بین المللی معتقد است: مدل مو همانند یک طرح گرافیکی است، هر چه توازن مناسب تری در دو طرف این اثر هنری برقرار کنید با نتیجه درخور توجه تری مواجه خواهید شد.

منبع: تبیان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.