خانه » گوناگون » تولد دختری عجیب در هند! (18+) +تصاویر

تولد دختری عجیب در هند! (18+) +تصاویر

تصاویر منتشر شده از تولد دختر ناقص الخلقه هندی در شبکه های مجازی دست به دست می چرخد. این نوزاد دختر با نصف سر و چشم های از حدقه بیرون زده متولد شده است. به گزارش دیلی میل، دختری در هند به دنیا آمده که نیمی از سرش کامل نشده و چشم هایش کاملا از حدقه بیرون زده است. تصاویر این نوزاد در دنیای مجازی به سرعت در حال انتشار است.

ساویتا رانی، 32 ساله و اهل منطقه آمروها در ایالت اوتار پرادش در شمال هند است که در روز سه شنبه گذشته زایمان طبیعی کرد، اما حاصل این زایمان تولد نوزادی عجیب بود.

خبر تولد این نوزاد بلافاصله پس از زایمان در سراسر شهر محل تولدش پیچید و تصاویرش نیز منتشر شد. حتی برخی جلوی بیمارستان سای نرسینگ و به امید دیدار نوزاد از نزدیک تجمع کردند.

تولد دختری عجیب در هند! (18+) +تصاویر

نوزاد کاملا رشد نکرده بود و مدتی پس از زایمان از دنیا رفت

نوزاد دو روز پس از زایمان به دلیل نارسایی قلبی جان خود را از دست داد. دکتر کوسوم لاتا، 30 ساله و متخصص امراض زنانه ی بیمارستان سای نرسینگ می گوید: «چنین پیچیدگی هایی به دلیل رفتارهای تغذیه ای نامناسب و نامنظم مادر در دوران بارداری رخ می دهد. وظیفه ما پزشکان نیز همین است که به زنان باردار حین بارداری، معاينه های عمومىِ منظم را توصیه کنیم. اگر آزمایش های پزشکی سر موقع خود انجام شود، دیگر شاهد تولد چنین نوزادانی نخواهیم بود.»

چشم های کودک آن قدر بزرگ بود که در همان بدو تولد باز بودند، چرا که سر کودک به طور کامل رشد نکرده بود. دکتر لاتا در ادامه صحبت هایش می گوید: «رفتار این نوزاد پس از زایمان شباهتی با رفتار نوزادان دیگر نداشت. او اصلا گریه نمی کرد و تحرک هم نداشت. این خود یک معجزه بود که هم مادر و هم کودک هنگام زایمان زنده ماندند.»

تولد دختری عجیب در هند! (18+) +تصاویر

تولد دختری عجیب در هند! (18+) +تصاویر

مادر این نوزاد پیشتر سه نوزاد سالم را به دنیا آورده بود، اما در دوران بارداری نوزاد چهارم مشکلات زیادی را متحمل شده بود

دکتر لاتا همچنین می گوید که مغز نوزاد کامل رشد نکرده بود و او با کمک قلبش زنده مانده بود. مادر نوزاد در حال حاضر از بیمارستان ترخیص شده است.

منبع: وبسایت فرادید

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *