خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » اعلام عزای عمومی در کاشان به علت حضور فاطمه معتمدآریا و مجلس لهو و لعب!

اعلام عزای عمومی در کاشان به علت حضور فاطمه معتمدآریا و مجلس لهو و لعب!

آیت الله نمازی با اشاره به دعوت بازیگر زن به کاشان گفت: همگان بدانند کاشان به دلیل جایگاهی که در تشیع در طول تاریخ داشته، تحمل برگزاری مجالس لهو و لعب را ندارد.

آیت الله عبدالنبی نمازی، امام جمعه کاشان در جلسه تفسیر قرآن کریم با ابراز تأسف شدید اظهار کرد: من همواره در طول سال های حضور در کاشان از مسئولان شهر و نظام حمایت کرده و می کنم و اگر جایی گلایه وجود داشته تذکر می دادم اما از طرح آن در اجتماعات، سخنرانی ها و خطبه های در قالب تذکرهای عمومی پرهیز می کردم ولی در روز گذشته واقعه تلخی در کاشان اتفاق افتاد که ذائقه حزب اللهی ها را تلخ کرد و غصه خوردم که مگر در این شهر حساب و کتاب وجود ندارد.

وی با اشاره به دعوت از یک هنرپیشه زن بیان کرد: چگونه یک نفر که سمتی هم ندارد در گوشه نهادی از ارشاد تهران درخواست اعزام هنرپیشه ای که – دارای وضعیت مناسبی نیست – به کاشان بدهد.

امام جمعه کاشان با تأکید براینکه پس از تذکر به ما اعلام شد که این حضور کنسل شده است، گفت: شنبه شب در شورای فرهنگ عمومی شهرستان کاشان با حضور مسئولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای این شهرستان عنوان شد که این حضور منتفی است.

نمازی تصریح کرد: پس از این جریان دیروز عصر مطلع شدم که این خانم بازیگر به همراه گروه محافظ وارد کاشان شده است.

وی عنوان کرد: آنچنان وضعیت ظاهری وی بد بوده که گویا هنگام ورود وی به خیابان تمهیداتی فراهم می کنند تا کسی وی را با آن وضعیت نبیند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مسئولان نهادهای مسئول این توجیه را داشتند که چون ایشان مجوز دارد کسی مزاحم او نشود.

نمازی با اشاره به حضور برخی خانم های چادری که از قبل به مکان مراسم رفته بودند، یادآور شد: برخی مأموران کسانی که ظاهر اسلامی داشتند را از آنجا بیرون می کنند و حتی برخورد ناشایست با برخی بانوان محجبه صورت می گیرد حتی یکی از بانوان که مجبور به ترک سالن شده، آسیب دیده است.

وی در خصوص عدم شرکت در شورای اداری امروز شهرستان اضافه کرد: من در این شورا شرکت نکردم تا آنکه استاندار اصفهان بعد از جلسه به دفترم آمد من از ایشان گلایه کردم و گفتم که این سرزمین با خون هزاران شهید استوار است و اما این چه کاری است که آقایان انجام داده اند.

امام جمعه کاشان با اشاره به مطالبه جدی از استاندار در مورد این حادثه تلخ تأکید کرد: حتماً این حادثه باید مورد رسیدگی قرار گیرد و مأموران دولتی که در این قضیه و در آسیب رساندن و ضرب و شتم دخالت داشتند باید تحویل دستگاه قضایی شده و بر طبق قانون با آنها برخورد شود.

وی تصریح کرد: اگر کسانی دیگر این رفتار را انجام می دادند زیاد توقعی نبود اما به هیچ عنوان دخالت کارمندان و مسئولان؛ اینهایی که به برکت خون شهدا بر این میز و صندلی ها تکیه زده اند در این قضیه پذیرفته نیست که استاندار اصفهان در این خصوص به من قول داد.

نمازی به اشاره تصمیمش مبنی بر اعلام عزای عمومی در روز جمعه در کاشان عنوان کرد: مصیبت بزرگی است در این شهر مذهبی کهنسال، با این همه سوابق روشن صلحا و متقین و برخوردار از مردم متدین و بهره مند از خانواده های شهدا چه جوابی خواهیم داشت.

امام جمعه کاشان تأکید کرد: به مسئولان شهرستان اعلام شد با جدیت و قوت وارد عمل شده و تمام افرادی که در ضرب و شتم متدینین و خانم های محجبه نقش داشتند باید مجازات شوند.

وی تصریح کرد: همگان چه آنهایی که در تهران، اصفهان و چه در شهرستان (کاشان) هستند بدانند کاشان به دلیل جایگاهی که در تشیع در طول تاریخ داشته تحمل برگزاری مجالس لهو و لعب را ندارد.

لازم به ذکر است که فاطمه معتمدآریا روز یکشنبه چهارم بهمن، برای شرکت در جلسه پرسش وپاسخ فیلم «یحیی سکوت نکرد» در سینمای شهر کاشان، به این شهر سفر کرده بود.

منبع: انتخاب

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. خداروشکر که پیامبر و اماما الان نیستن حضرت مهدی غائبه وگرنه حتما توسط این آقایون حکم ارتدادشون صادر میشد.شور همه‌چیزو درآوردن.

  2. چه عجب یک آدم باغیرت پیدا شد و جلو این بد حجابیا سکوت رو بشکنه!!!
    خیلی خوشم اومد
    عالیییییی….
    لایک…

  3. افرین به این حاج اقای عزیز،بازیگرهابایدالگوی مردم باشن

  4. یه جوری میگه لهو لعب انگار که اون بنده خدا لخت بوده. اتفاقا الان کاشان وضع حجابش از تهران بدتره…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *