خانه » اخبار روز » بالاخره شایعه مهاجرت سالار عقیلی صحت دارد؟

بالاخره شایعه مهاجرت سالار عقیلی صحت دارد؟

سالار عقیلی در این مصاحبه تلویزیونی گفت: در خارج از ایران هزینه برگزاری کنسرت بسیار بالاست. به عنوان نمونه در سالن برج میلاد، پیانویی هست که می شود نواخت اما وقتی در اینجا خواستیم پیانو روی سن داشته باشیم، هزار و ٥٠٠ دلار هزینه اضافه طلب کردند. در میان این گفت وگو اما صحبتی مبنی بر مهاجرت او از ایران به میان نیامد. اما مصاحبه سالار عقیلی با این شبكه ماهواره ای برای بسیاری به معنی مهاجرت او از ایران بود.

در غیاب سالار عقیلی، مدیر برنامه های این خواننده در پاسخ به این پرسش كه آیا با هماهنگی او این گفت وگو انجام شده؟ گفت: طبعا تمامی صحبت ها درباره گفت وگوی ایشان با آن شبكه به بازگشت او از اروپا موكول خواهد شد و درباره تمامی این جزئیات صحبت می شود اما به هیچ وجه سالار عقیلی مهاجرت نكرده و صرفا برای تور كنسرت هایش به اروپا سفر كرده است و به زودی به ایران بازخواهد گشت.

از سوی دیگر صدای سالار عقیلی مدتی است که در تیتراژ سریال «معمای شاه» شنیده می شود؛ سریالی كه مدتی است پخش آن از شبكه اول سیما آغاز شده و واكنش های متفاوتی نیز به مضمون و محتوای آن شده است و تیتراژخوانی سالار عقیلی نیز دیگر حاشیه این مجموعه تلویزیونی است. اینكه با توجه به مسائل پیش آمده صدای این خواننده از تیتراژ این سریال حذف خواهد شد یا خیر؟

روابط عمومی این مجموعه تلویزیونی با تأكید بر اینكه تاكنون هیچ نامه یا دستوری مبنی بر حذف صدای سالار عقیلی از تیتراژ این سریال به دست عوامل سازنده این مجموعه نرسیده است، افزود: همكاری سالار عقیلی حدود یك سالی است كه با سریال «معمای شاه» تمام شده و ضبط تیتراژ ابتدایی سریال با صدای او به آبان ماه برمی گردد و عملا دیگر همكاری ای با این خواننده وجود ندارد و او به عنوان یك هنرمند مستقل می تواند درباره عملكردش صحبت كند.

او ادامه داد: بعید است دستوری مبنی بر حذف صدای او از تیتراژ «معمای شاه» ابلاغ شود و همان طور كه مدیران فرهنگی در این خصوص صحبت كرده اند. ابعاد حضور ایشان در شبكه ماهواره ای «من و تو» به بعد از بازگشت او از سفر موكول شده است و باید شخصا پاسخ گو باشد. در نهایت اینكه تاكنون به عوامل سریال «معمای شاه» گفته نشده است خواننده ای به جای سالار عقیلی جایگزین شود یا صدای او از تیتراژ این مجموعه حذف شود. ظاهرا دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم گرفته اند تا شنیدن دلایل سالار عقیلی درباره حضور در شبكه تلویزیونی «من و تو» تصمیمی برای او نگیرند و توضیحات او را بشنوند و تا بازگشت عقیلی به ایران موضع گیری رسمی نداشته باشند.

منبع: روزنامه شرق

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *