خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

«سولماز»، یکی از شرکت کننده های مسابقه ی خوانندگی «استیج» شبکه ی منوتو، که در برنامه ی زنده به «مسایل پشت پرده» اشاره کرد و از ادامه انصراف داد، می گوید به زودی دلایل خود را اعلام می کند.

او در برنامه ی زنده زمانی که قرار بود برنامه اش را اجرا کند، از مجری وقت خواست که حرف بزند ولی بعد از این که گفت «به خاطر برخی مسایل پشت پرده ترجیح می دهم از مسابقه کنار بروم»، مجری با دستپاچگی وسط حرف او پرید و اجازه ی ادامه به او نداد.

سولماز پیمانی در تلگرام نوشته است: «دلیل نخواندن آهنگ من اینه که عوامل پشت پرده باعث حضور یافتن من در جمع سه نفر شدند، من کاملا مطمئنم. استیج تجربه خوبی تو زندگیم بود، فهمیدم دنیا چطور جای بی رحمی هست. دوستان خوبم با گذاشتن این همه کامنت [اعتراضی به منوتو] فقط خودتون رو اذیت می کنید چون کسی نیست حرف شما رو گوش بده».

(POST_TITLE_IMG)

واکنش جالب صداوسیما

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران صداوسیما که خبر و حتی فیلم این اتفاق را هم منتشر کرده، در این باره نوشته است: «این افشاگری شرکت کننده من وتو با اعتراض شدید مجریان برنامه همراه بود تا جایی که وی را به غیر حرفه ایی بودن متهم کردند.پیش از این هم این بارها خبر هایی از حواشی و جنجال های غیر اخلاقی از رفتار عوامل و کارمندان این شبکه ضد فرهنگی در رسانه ها منعکس شده بود اما این بار به قدری آش شور شد که این شبکه نتوانست به طور کامل این بی آبرویی را سانسور کند».

یکی از مخاطبان این خبرگزاری هم نوشته است: «کافی بود بود حرف بزنه چون برنامه زنده بود ، تلویزیون منوتو برای همیشه تعطیل میشد».

روزنامه ی جام جم، وابسته به صداوسیما نیز که روی شبکه های ماهواره ای به عنوان رقیب حساسیت زیادی دارد، در شماره ی روز یکشنبه با تیتر «تکرار سریال رسوایی های شبکه من و تو»، نوشت:

«

شبکه لندنی و سلطنت طلب من و تو در برنامه زنده «استیج» یا رقابت خوانندگی، بار دیگر آبروی پنهان و پشت صحنه خود را با افشاگری یکی از شرکت کنندگان زن این رقابت، بر پیشخوان حراج دید. به عبارت دیگر، پخش زنده برنامه استیج شبکه من و تو برای گردانندگان این شبکه، خوش یمن نبوده و عوامل این شبکه را وارد چالش تازه ای کرده است.

سولماز پیمایی یکی از شرکت کنندگان مسابقه خوانندگی استیج در برنامه جمعه شب (نهم بهمن) در اقدامی نسبت به آنچه در پشت پرده شوهای شبکه من و تو می گذرد، دست به افشاگری زد و به نشانه اعتراض صحنه اجرا را ترک کرد.

افشاگری شرکت کننده رقابت خوانندگی شبکه من و تو با اعتراض شدید مجریان و داوران برنامه همراه بود تا جایی که وی را به غیرحرفه ای بودن متهم کردند.

بدون شک برای شبکه ای که با هزینه های نجومی، تمام برنامه هایش را با یک سناریوی از پیش نوشته شده پیش می برد، این پرده برداری جنجالی، یک شکست و شاید یک کابوس غیرقابل جبران است. پیش از این هم نمونه هایی از رفتار شنیع و بده بستان های پشت صحنه این شبکه سلطنت طلب خبرساز شده بود. رسانه های خبری جهان و بویژه بینندگان این شبکه، هنوز ماجرای خودکشی روشنا، هنرجوی آکادمی گوگوش، در دو سال گذشته را از یاد نبرده اند. همین طور افشاگری پریسا سحرخیز، مجری سابق شبکه من و تو که به دلیل قباحت فعل از پرداختن به آن خودداری می شود.

به هرحال تاخیر دوساله برگزاری رقابت خوانندگی و همچنین تغییر نام برنامه، شکل و استایل آن (از آکادمی موسیقی به استیج) به همین موضوع برمی گردد، چراکه عوامل این شبکه با این تأخیر و تغییراتی که در برگزاری این شوی تلویزیونی ایجاد کردند، قصد به فراموشی سپردن آن رسوایی ها را داشتند که بار دیگر، داستان پرتکرار رسوایی های شبکه من و تو در برنامه ای زنده روی تخت رسوایی قرار گرفت و چوب حراج به آبروی نداشته آن خورد. حال باید در روزهای آتی دید که این رسوایی تازه اما تکراری، چه تغییر و تاثیری در سناریوها و عملکرد این شبکه خواهد گذاشت.

(POST_TITLE_IMG)

عکس امیر حسین

ساعتی پیش، ظهر یکشنبه نیز باشگاه خبرنگاران جوان صداوسیما، ویدیویی منتشر کرد و نوشت: «بعد از افشاگری سولماز در استیج، امیرحسین کریمی از خوانندگان آکادمی من و تو از پشت پرده این شبکه پرده برداری کرد». امیرحسین در این ویدیو به چگونگی شرکت خود در دوره ی قبلی این مسابقات اشاره کرده است.

افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

افشاگری خواننده آکادمی موسیقی من و تو

امیر حسن، یکی از کسانی که در برنامه آکادمی شبکه من و تو شرکت کرده بود از وضعیت این شبکه رمز گشایی کرد.

سولماز افشاگری امیرحسین را تایید کرد: رای در استیج من وتو تاثیر ندارد

«سولماز»، یکی از خوانندگان برنامه ی استیج شبکه من و تو، ادعاهای مطرح شده در ویدیو افشاگری امیرحسین کریمی درباره ی پشت پرده ی شبکه ی من و تو را تایید کرد و گفت: همین الان یه نفر به عنوان برنده از پیش تعیین شده و ربطی به میزان طرفداران نداره! [این خبر مرتبط را ببینید: پشت پرده انصراف «سولماز» از استیج من و تو]

افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

افشاگری امیر حسین ، خواننده آکادمی موسیقی من و تو

امیر حسین یکی از شرکت کنندگان برنامه ی آکادمی گوگوش بود که بعد از شرکت در آن در گفتگویی با صداوسیما دست به افشاگری درباره ی آن زد که در دو روز گذشته باشگاه خبرنگاران صداوسیما آن را منتشر کرده بود.

«سولماز پیمانی» امروز با انتشار این ویدیو نوشت: دوستان! در شبکه ی منوتو در حال حاضر رای های شما هیچ تاثیری ندارند، یعنی چطور؟ یعنی همین الان یه نفر به عنوان برنده از پیش تعیین شده و ربطی به میزان طرفداران نداره! افشاگری های امیر حسین هم همین بود! اما تو افشاگری های امیر حسین به نکات مهم تری نیز اشاره شده که خودم تازه فهمیدم! همون طور که گفتم هیچ وقت به برنامه استیج اعتماد نکنید.

در فیلم افشاگری امیر حسین کریمی درباره ی شبکه ی منوتو، او می گوید:

– ارمیا را حتی وقت صحبت کردن بهش بیشتر می دادند، یک زمانی حتی گذاشتند که از عقاید دینی اش بگوید. ولی خب روسری در حدی که مو معلوم بود، حتی با شرکت کنندگان دست می داد.

افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

خواننده آکادمی موسیقی من و تو

– قاعدتا ارمیا فردی بود که خام نبود، دوره دیده بود برای این که بیاید جلوی دوربین و حرف هایی رو بزند. چون مثلا وقتی در پشت دوربین باهاش صحبت می کردیم خیلی عامی صحبت می کرد ولی جلوی دوربین یک حرف ها و نکات کلیدی رو می گفت که انگار از قبل بهش دیکته شده. من توی بطن ماجرا بودم و می دیدم چه اتفاقی می افتاد.

افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

ارمیا خواننده آکادمی موسیقی من و تو

– رای گیری ها هم طوری بود که ما هیچ رایی نمی دیدیم، فقط به ما می گفتند که شما اینقدر رای آوردی، و برای رای گیری ها هیچ زمانی سندی ندیدم و همیشه پرسیدم که ما می تونیم رای رو ببینیم؟ یا نمی تونیم؟! کلیت موضوع برای من مبهم بود، تا روزی که از اونجا حذف شدم و تمام حرف هایی که می زنم تمام چیزهایی است که اونجا دیده ام.

– من یک هفته قبل از این که از اون برنامه حذف بشم، رفتار و کردار تمام عوامل اون شبکه در پشت صحنه با من تغییر کرده بود، یعنی حس می کردم. اون صمیمیتی که نشون می دادند سرد شده بود، فهمیده بودم که باید حذف بشوم. می گفتند که خرج شبکه خیلی بالاست، مثلا هر ۱۶ دقیقه ۸ هزار پوند برای ما خرج داره. خرج هیچ تلویزیونی اگه تبلیغ نداشته باشه همون طور که من و تو نداره، نمی تونه دربیاد! چجوری این شبکه حمایت میشه از لحاظ مالی. منبع مالیش برای هر کسی سواله.

افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

تصاویر امیرحسین، آکادمی موسیقی من و تو

افشاگری خواننده آکادمی من و تو از امیرحسین و سولماز تا افشای هویت واقعی ارمیا +تصاویر

منبع: انصاف نیوز / باشگاه خبرنگاران جوان / روزنامه ی جام جم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

  1. حذفت کردن لجت در اومده

  2. age injoory pas salar aghili ro mamnoo ol kar va tasvir konand,chon barha rosvaei akhlaghie in shabake dar matbooat monakes shode bud va ba agahi rafte bud ounja,age inkaro kardi maloom mishe be gofteye khodet eteghad va bavar dary,bad chera moghei ke solmaz joze hazfia bud dg nakhund,yani az 5shanbe ta jomeh fahmid in ghaziaro,age tu hazfia ham nabud bazam kenar mikeshid,kheyr,amirhosseinam bayad yejoory mojavez begire vase albumesh,tipe birune iranesh va dakhelesh,neshun dahandeye shakhsiateshe,adam bayad noone bazoosho bekhore,bechap in cm mano ke hadaghal in hame neveshtam nasuzam,harchand nemichapi,vali adamaye bahooshi mesle man ziade

  3. شاید درست بکن ولی منو تو شکست نمیخوره چون جذابیت تعداد زیادی از برنامه هاش واسه خیلی از مردم بی حوصله وپرتوقع حکم شهر فرنگ رو داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *