خانه » دنیای مد » با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده +تصاویر

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده +تصاویر

همنشینی رنگ ها و زیبایی در عین سادگی جریانی است كه این برند در تك به تك طراحی هایش دنبال می كند. سحر منتظری، طراح 22 ساله فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی است.

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده +تصاویر

استفاده از یقه مردانه در لباس های زنانه از بارزترین ویژگی های این طرح هاست که می تواند برای سخت سلیقه ها جالب باشد. ظرافت، زیبایی و خاص بودن در کنار سادگی همیشه می تواند زمینه ساز ایده هایی تازه باشد و هر بیننده ای را سر ذوق بیاورد. اگر هم ساده پسند هستید و هم دوست دارید خاص بپوشید، این نمونه کارها را از نظر بگذرانید.

راز این مانتو وقتی برملا می شود كه آن را می پوشید! این مدل برخلاف ظاهرش اصلا ساده نیست؛ یک طرف آن ساده و یک طرف دیگر یقه ای متفاوت دارد. عدم تقارن در یقه مانتو باعث می شود كه مانتو سادگی خود را از دست دهد؛ البته این مانتو را حتی خانم های درشت اندام هم می توانند استفاده کنند چون ساسون ندارد و راسته است. این مانتوی کرم رنگ با حاشیه مشکی تا دل تان بخواهد سبك و راحت است چون پارچه آن از کشمیر است.

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده +تصاویر

مدل آزاد و رهای این مانتو در كنار رنگ شیکی که دارد، آن را به انتخاب شکیل زمستانی تبدیل كرده است. دقت كنید به خاطر نوع گشاد بودنش مناسب افراد درشت است و به دلیل سردوشی که دارد برای خانم هایی که سرشانه افتاده ای دارند بسیار مناسب خواهد بود .

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده +تصاویر

این مانتوی جوان پسند تا دل تان بخواهد سبك و راحت است چون پارچه آن از همان پارچه پالتویی یا فوتر است که با سادگی دوخته شده است. ایده طراحی یقه این مانتو از همان یقه های مدل مردانه است.

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده +تصاویر

در این مانتو از پارچه کتان استفاده شده که جزء پارچه های دو رو است و در قسمت جلوی مانتو از سمت تیره آن استفاده شده تا کار متفاوت تر باشد. شکل راه راه مانتو مناسب افراد چاق است و آنها را کشیده تر نشان می دهد. از طرف دیگر این مانتو چون ساسون ندارد، می تواند برای هر اندامی مناسب باشد.

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده +تصاویر

منبع: مجله زندگی ایده آل


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

مدل اتاق خواب عروس و داماد جالب و دیدنی در طرح های مختلف

رنگ اتاق خواب عروس و داماد با طرحهای مختلف

رنگ اتاق خواب عروس و داماد مساله مهمی برای اکثر عروس خانمهاست. انها دوست دارند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *