خانه » دانستنیهای خانواده » دانستنیهای جنسی » اشتباهات نوعروس در اتاق خواب +عکس

اشتباهات نوعروس در اتاق خواب +عکس

رابطه زناشویی یکی از مهم ترین عواملی است که در یک سال اول ازدواج خود با آن مواجه هستید و شاید در خیلی از موارد بر سر دوراهی قرار بگیرید و یا سردرگم شوید یا اصلا بدترین گزینه را انتخاب کنید. هر اشتباهی که در این بخش از زندگی تا مرتکب شوید می تواند روی کل رابطه شما و همسرتان تاثیر داشته باشد. در ادامه به این سوالات پاسخ دهید تا ببینید که چقدر در اتاق خواب تان مرتکب اشتباه می شود.

چون خسته ام، بی حوصله ام، در حال حاضر تمایلی به رابطه ندارم، همسرم زود انزال است و… پس اشکالی ندارد اگر وانمود کنم به ارگاسم رسیده ام تا قضیه تمام شود.

الف) بله

ب) خیر

پاسخ درست: خیر

درست است که شاید با وانمود کردن به این مساله که به ارگاسم رسیدید قصد دارید که به همسرتان لطف کنید تا ناراحت نشود یا احساس بهتری داشته باشد اما این عادت به شدت به رابطه شما لطمه می زند چون اولا شما در حال انکار لذت خود هستید و دوما دارید به نوعی به همسرتان پیام غلط می دهید و این مساله در بلند مدت منجر به نارضایی هر دو طرف از زندگی زناشویی و رابطه جنسی می شود.

اگر همسرم را در حال استمناء غافلگیر کنم، معنی اش این است که رابطه زناشویی هیچ لذتی به او نمی دهد.

الف) بله

ب) خیر

پاسخ درست: خیر

این مساله گناه شما نیست و قرار نیست مسئولیتش را به گردن بگیرید و فکر کنید این شما هستید که مقصرید. در این زمینه می توانید با یک روان شناس مشورت کرده و راه حل های لازم را بگیرید.

چند درصد از زوج ها همزمان به ارگاسم می رسند؟

الف) بیش از 80 درصد

ب) 76 درصد

ج) 50 درصد

د) کمتر از 15 درصد

پاسخ درست: د

اگر فکر می کنید رابطه زناشویی درست و مطلوب یعنی اینکه هر دو نفر در یک زمان به ارگاسم برسند، بهتر است دست از تلاش کردن بکشید! واقعیت این است که این مساله در اغلب موارد در اختیار هیچ کدام از دو طرف رابطه نیست. به جای اینکه وقت و انرژی تان را صرف این کار بگذارید بهتر است برای همدیگر وقت بیشتری بگذارید و به نوبت به ارگاسم برسید.

برای اینکه رابطه زناشویی مطلوبی داشته باشید باید حداقل چند بار نزدیکی کنید؟

الف) هر دو هفته یک بار

ب) یک بار در هفته

ج) 2 بار در هفته یا بیشتر

د) این مساله واقعا مهم نیست

پاسخ درست: د

اگر مدام فکر می کنید که «باید» چند بار در هفته نزدیکی کنید تا رابطه سالمی داشته باشید، جدا دچار سوء تفاهم شده اید. یادتان باشد عامل تعیین کننده کیفیت و رضایت طرفین است نه کمیت و تعداد دفعات رابطه.

اشتباهات نوعروس در اتاق خواب +عکس

مرتب و تمیز بودن اتاق خواب می تواند راضیت طرفین را از رابطه بیشتر کند.

الف) بله

ب) خیر

پاسخ درست: الف

منظورمان این نیست که اتاق خواب تان را تبدیل به اتاق یکی از هتل های 5 ستاره کنید ولی حداقل این نکته را بدانید که منظره بالش های چرک و کثیف و ناهماهنگ، ملحفه های آلوده یا به هم ریخته، درهای باز کمد و… خیلی احساس نیاز به رابطه زناشویی را بیدار نمی کند.

مردها همیشه و همه جا برای داشتن رابطه زناشویی آماده اند.

الف) بله

ب) خیر

پاسخ درست: ب

اصلا روی این قضیه حساب نکنید! مردها هم درست مثل خانم ها ممکن است گاهی تمایلی به رابطه زناشویی نداشته باشند و این مساله نه عجیب است نه نشان دهنده مشکل جدی. پس به همسرتان گیر ندهید و سوال پیچش نکنید یا حالت نگران و عصبی به خودتان نگیرید. گاهی اوقات خستگی، استرس یا یک روز بد کاری انرژی و حس و حالی برای رابطه زناشویی باقی نمی گذارد.

وقتی نوبت به صحبت درخصوص مشکلاتی می رسد که در رابطه زناشویی شما وجود دارد، باید 100 درصد صداقت داشته باشید.

الف) بله

ب) خیر

پاسخ درست: خیر

حتما کلی تعجب کردید! درست است که این گزاره در خصوص همه بخش های زندگی صدق می کند ولی نه در مورد رابطه زناشویی. اگر روی خطاها یا نابلدی های طرف مقابل تان دراین زمینه تمرکز کنید ممکن است از نظر روانی به او آسیب بزنید. پس به جای غر زدن یا شکایت های پشت سر هم، بحث را مثبت جلو ببرید و روی کارهایی که همسرتان به درستی انجام می دهد و برای تان لذت بخش است تمرکز کنید. در ضمن تحت هیچ شرایطی در طول نزدیکی چنین بحثی را راه نیندازید.

منبع: نوعروس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *