خانه » دانستنیهای خانواده » دانستنیهای جنسی » زندگی جنسی تان در خطر است! +عکس

زندگی جنسی تان در خطر است! +عکس

در صحبت با زوجهای مختلف گاهی دیده میشود که زندگی جنسی شان سرد شده است. خیلی از این افراد از زندگی جنسی شان ناامید شده اند و حتی برای رفع مشکل هیچ تلاشی نمیکنند. دلایلی که میتواند باعث تنش های جنسی شود، پیچیده است اما ده دلیل عمده وجود مشکل در زندگی جنسی را میتوان برشمرد.

سو استفاده جنسی در گذشته

متاسفانه برخی افراد به نوعی تجربه سو استفاده جنسی را داشته اند. سو استفاده جنسی میتواند زخمی عمیق و پایدار ایجاد کند.اگر شما هم چنین تجربه ای دارید بهتر است حتما با روانشناس و متخصص مشورت کنید، نه تنها برای زندگی جنسی تان بلکه برای ایجاد آرامش ذهنی و بهبود عاطفی.

زندگی جنسی تان در خطر است! +عکس

عدم تعادل هورمونی

گاهی اوقات عدم میل جنسی را میتوان به عدم تعادل هورمونها نسبت داد. اگر شما فکر میکنید ممکن است چنین مسئله ای داشته باشید، بهتر است با پزشک صحبت کنید. برخی از گزینه های درمانی نه تنها به رابطه جنسی کمک میکند بلکه باعث میشود احساس بهتری داشته باشید.

فقدان ارتباط

تعجب آور است که بسیار از زوجین درباره جنبه های مختلف رابطه جنسی صحبت نمیکنند. در حالی که این اتفاق باید حتما بیفتد. بهتر است ترس، توهمات و ناکامیهایتان را به اشتراک بگذارید.

پنهان کاری

پنهان کاری دشمن صمیمیت است. گاهی اوقات عدم ارتباط جنسی نشانه نبود اعتماد عمیق بین زوجین است. به همین دلیل بهتر است هیچ چیز را از هم پنهان نکنید و درباره مسائل گفت و گو کنید.

مشکلات جنسی

اگر تناسب اندام نداشته باشید احتمالا زندگی جنسی پرجنب و جوشی نخواهید داشت. باید تلاش کنید سلامت جسمی تان را به دست آورید و آن را اولویت خود قرار دهید. سلامت فیزیکی برای رسیدن به شادی و رضایت بیشتر در داخل و خارج از اتاق خواب بسیار مهم است.

خیانت روانی

ازدواجی موفق است که نه تنها تک همسری جسمی باشد بلکه تک همسری ذهنی را هم همراه داشته باشد. رمانهای عاشقانه و فیلمهای پورنوگرافی باعث میشود ذهن شما در یک دنیای فانتزی قرار بگیرد که همسرتان در آن قرار ندارد.

خشم

اگر گذشت در رابطه زناشویی وجود نداشته باشد در اصل سمی در زندگی جنسیتان در حال رشد است. اگر نمیدانید چطور باید ببخشید و ایجاد اعتماد کنید بهتر است از متخصص و کارشناس در این زمینه کمک بگیرید.

احساس بی کفایتی

این روزها همه رسانه های تصاویری ایده آل را نشان میدهند و استاندارد داشتن چهره و اندامی مناسب را به شدت سختگیرانه تغییر داده اند اما این انتظارات غیرواقعی به احساس بی کفایتی منجرمیشود. اگر شما هم قربانی این هجمه هستید بهتر است با همسرتان حرف بزنید تا در ایجاد اعتماد به نفس دوباره تلاش کنید.

رابطه جنسی به مثابه پاداش

هر زمان این طرز فکر را داشتید که رابطه جنسی به عنوان یک پاداش و مجازات میتواند مورد استفاده قرار گیرد، باید بدانید که این رابطه را بسیار تنزل داده اید و در نهایت موجبات خشم همسرتان را فراهم میکنید. هچ وقت نباید به رابطه جنسی به عنوان یک معامله نگاه کنید.

خستگی

افرادی که فرزند کوچک در خانه دارند یا ساعات کاری دیوانه کننده دارند خستگی یک عامل مهم در بی میلی جنسی است. اما اگر در فصل خسته کننده ای در زندگی تان رسیده اید بهتر است کمی تامل کنید و از متخصص کمک بگیرید.

منبع: نی نی بان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *