خانه » بازیگران و هنرمندان » پشت پرده کناره گیری بازیگر زن از بازی در فیلم ها!

پشت پرده کناره گیری بازیگر زن از بازی در فیلم ها!

بعد از 8 سال سکوت مطلق در سینمای ایران ، ابزار ماندگاری در عرصه سینما را متاسفانه ارتباطات برخی بازیگران با عوامل فیلم می دانم، البته فکر می کنم سکوت 8 ساله من پاسخ مناسبی به این سوال است.

کسانی در سینمای ایران قدرت کاذب بدست آوردند که لیاقت ماندن در این عرصه را نداشتند و برخی که مردم دوست شان دارند از صحنه حذف می شوند در واقع یکسری قربانی ماندگاری گروه دیگر می شوند.

من نان موقعیتم را نخوردم؛ من در اوج موقعیت کاری ام در مصاحبه های مکرر بیان کردم که به صورت مداوم کار نخواهم کرد، به دلیل اینکه به هر قیمتی حاضر نیستم در عرصه سینما باشم با اینکه عاشق کارم هستم.

محبوبیت بین مردم چیزی نیست که بتوان به راحتی آن را بدست آورد ولی متاسفانه برخی ستارگان به دلیل ابزار شدن و ارتباطات غیراخلاقی که باعث شرمندگی و تاسف است محبوب شدند که به اعتقاد من این محبوبیت نیست.

چرا مرجان محتشم به عنوان یک بازیگر بدون حاشیه و کسی که اکثریت مردم از هر قشر و تیپی اعم از جامعه مذهبی و یا جامعه مدرن و … قبولش دارند، باید به خاطر اعتقاد به خدا و نپذیرفتن یکسری روابط غیراخلاقی از جامعه هنر حذف شود و انگ مغرور بودن را بخورد؟!

من از مرجان محتشم بودن ضربه خوردم زیرا برای من پارامتر های اخلاقی مهم تر از هر موضوع دیگری است حتی به قیمت 8 سال سکوت و مدت ها جدایی از کاری که دوستش داشته باشم و به خاطر این دل آزردگی ها حاضر به ادامه فعالیت در عرصه سینما با این وضعیت نیستم.

جایی برای کسانی که بخواهند با اعتقاد به خدا در عرصه سینما فعالیت سالم داشته باشند نیست و متاسفانه برعکس، کسانی که تن به ارتباطات نامشروع می دهند در این عرصه بالا می روند.

این روزها با یک بیماری دست و پنجه نرم می کنم اما حتی در حال حاضر یک دفترچه بیمه هم ندارم و اکنون با این شرایط گاهی از طریق طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می کنم و از طرفی حتی نوشته های من هم به دلیل مرجان محتشم بودن چاپ نمی شود.

منبع: افکارنیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. سلام من اصلا این مطالبی ک مجلتون میزاره قبول ندارم چرا وقتی از چیزی نمیدونین الکی حرف میزنین وآشوب به پا میکنین تو فیلمای سینمایی و تلویزیونی مختلفی ک ساخته میشه یعنی ی تهیه کننده و کارگدان ک باب رفتار واخلاق این خانوم باشه نیست؟!!! هنرمندای ما هرجور هستن به خودشون ربط داره ولی اینکه با نظر ی هنرپیشه که خیلی جاها من مصاحبشو نو خوندم و همکارای صمیمیضپشون گفتن ی مشکل جسمی باعث حضور نیافتن ایشون در هنر هست چطوری دارین همه هنرمندا رو تحت الشعا قرار میدین تو هر شغلی فساد هست چطور از قشر چند هزاری هنرمندای ما فقط چند نفر میگن فساده بقیه حرفی نزدن من اینجور جو سازی ها رو قبول ندارم الانم ک مد شده در تلویزیون وسینمای ما بازیگران خارجی دارن بازی میکنن خانوم بدون روسری چطور رسانه ملی جلوی پوشش بدون روسری دختری ک تو فیلم گفته شد ازاده تو سریال کیمیا بچه شهیده ولی حتی کلاه هم نزاشت!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *