خانه » اخبار روز » حادثه عجیب در یک آرایشگاه زنانه در تهران !

حادثه عجیب در یک آرایشگاه زنانه در تهران !

چند روز پیش زنی جوان با حضور در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲ تهران علیه یک زن آرایشگر به اتهام سرقت انگشتر طلای میلیونی اش شکایت کرد.

شاکی به بازپرس پرونده گفت: من و خواهرم به آرایشگاه زنانه نزدیک خانه مان رفتیم. خواستیم کیف هایمان را در کمد بگذاریم که زن آرایشگر با ادعای این که به دلیل رفت وآمد مشتریان ممکن است اموالمان گم شود، کیف ها را از ما گرفت و در کمد دیگری قرار داد.

سرقت پول و انگشتر میلیونی دو خواهر در آرایشگاهی زنانه در شمال غرب تهران، زن آرایشگر را به دادسرا کشاند.

شاکی اضافه کرد: یک ساعت بعد وقتی من و خواهرم قصد بازگشت به خانه مان را داشتیم، به زن آرایشگر گفتیم کیف هایمان را تحویل دهد که او ادعا کرد کیفی تحویلش نداده ایم. وقتی به گفته هایمان توجهی نکرد، با پلیس تماس گرفتیم.

وی یادآور شد: دقایقی بعد با حضور ماموران انتظامی در آرایشگاه، آنها از زن آرایشگر تحقیق کردند و وی دوباره گفته های خود را تکرار و این بار ادعا کرد ممکن است این دو فراموش کرده و کیف هایشان را در یکی دیگر از اتاق های آرایشگاه گذاشته باشند و بهتر است آنجا را هم بررسی کنید.

شاکی گفت: در این موقع، همراه ماموران انتظامی آن اتاق را بررسی کردیم و کیف ها را آنجا یافتیم. این در حالی بود که از کیف خواهرم پول هایش و از کیف من انگشتر طلای سه میلیون تومانی ام سرقت شده بود.

در پی این شکایت، پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت و زن آرایشگر احضار شد.

زن آرایشگر در بازجویی مقدماتی ادعا کرد، نمی داند چه کسی اموال شاکیان را دزدیده و علاوه بر آن روز حادثه، کیف هایشان را تحویل نگرفته و خود شاکیان کیف ها را در اتاق دیگری قرار داده اند.

بنابراین گزارش، در پی سرقت مرموز اموال این دو زن از آرایشگاه زنانه و انکار زن آرایشگر به سرقت اموال آنها، تحقیقات تکمیلی در این ارتباط ادامه دارد.

 

منبع : شنیده ها

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.