خانه » سرگرمی » عجیب‌ترین حساسیت های دنیا

عجیب‌ترین حساسیت های دنیا

حساسیت های  مختلف شرایطی هستند که در آن ها بدن انسان توانایی روبرویی با برخی شرایط را ندارد و از همین رو نمی تواند آن ها را بپزیرد و باعث بروز مشکلات مختلفی می شود. حساسیت های مختلفی هستند که در حالت عمومی در بسیاری افراد وجود دارد اما برخی نیز حساسیت هایی دارند که واقعا عجیب و غیر قابل باور است.

** حساسیت به چوب
یکی از حساسیت هایی که می تواند زندگی را نابود کند حساسیت به چوب است. از آن جایی که بسیاری از لوازم خانه از چوب ساخته شده است می تواند بسیاری سخت باشد که شما نتوانید از آن ها استفاده کنید. “دان هیل” ۳۲ ساله کسی است که به این حساسیت دچار است و نمی تواند به چوب دست بزند. البته او کشف کرده است که چوب درخت بلوط برای او مشکل ساز نیست ولی در صورتی که با چوب ارتباط داشته باشد سریع دچار مشکلات پوستی می شود.
** حساسیت به ورزش
یکی از عجیب ترین حساسیت ها را شاید بتوان همین حساسیت به ورزش دانست. افرادی که به این بیماری دجار هستند  هنگامی که ورزش های سختی انجام می دهند دچار حمله های قلبی می شوند و البته پوست آن ها نیز کم کم به سمت قرمزی حرکت می کند و گلودردهای شدید و مشکلات ریوی نیز در ادامه آن به وجود می آید. این روزها این آلرژِی تقرییا گسترش پیدا کرده است اما همچنان در تمام کمتر از هزار نفر به آن مبتلا هستند.
** خوردن سیب کنار درخت
یکی از حساسیت های باورنکردی خوردن سیب کنار درخت است. “گریس مورلی” کسی است که به این حساسیت دچار است. او نه به درخت حساسیت دارد و نه به سیب اما اگر هر دوی آن ها در کنار هم ظاهر شوند باعث مشکلات بزرگی خواهند شد. همچنین اگر او در کنار درخت غان سیب بخورد در عرض چند دقیقه خواهد مرد.
** حساسیت به بچه
“جوان مکی” خانم ۲۸ ساله ای است که حساسیت بسیار عجیبی دارد. او به بچه خودش حساسیت دارد و نمی تواند آن را تحمل کند. او حساسیت به بچه های تازه متولد شده دارد و با بغل کردن آن ها دارای دردهای شدیدی در ناحیه کمر می شود و همچنین پوست او نیز قرمز و حتی جوش هایی نیز می زند.
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *