خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » همه چیز درباره ازدواج مخفیانه کیت وینسلت

همه چیز درباره ازدواج مخفیانه کیت وینسلت

کافه سینما: کیت وینسلت 37 ساله، برنده جایزه اسکار و گلدن گلاب و یکی از موفق ترین بازیگران زن نسل حاضر، برای بار سوم ازدواج کرد.

خیلی از ستارگان هالیوودی هم چون دنیل کریگ و ریچل وایز یا رایان رینولدز و بلیک لایولی در ماه های اخیر بدون سر و صدا ازدواج کرده اند، اما مراسم ازدواج بازیگر فیلم های «درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش» و «کتاب خوان» در نیویورک به حدی مخفیانه برگزار شده که حتی مادر و پدر او هم از این وصلت خبر نداشتند.

ند راکنرول 34 ساله همسر جدید کیت و خواهرزاده ی سر ریچارد برانسون سرمایه دار معروف و کارآفرین مشهور بیریتانیایی و مالک مجموعه تجاری عظیم «ویرجین» می باشد.

سخنگوی کیت وینسلت اعلام کرده که این زوج در تابستان امسال رسما با یکدیگر نامزد شده بوند و مراسم عقد اصلی آنها نیز اوایل ماه میلادی جاری در نیویورک برگزار شده است.

 لئوناردو دی کاپریو دوست قدیمی و همبازی وینسلت در «تایتانیک»، در این مراسم او را تا پای محراب همراهی کرده است. حلقه ی ازدواج کیت اگرچه تاکنون در رسانه ها رویت نشده، اما طراحی آن را چارلز گود جواهرساز و دوست مشترک این زوج بر عهده داشته است.

به گزارش کافه سینما، این سومین باری است که «رز» تایتانیک زندگی مشترک تازه ای را آغاز می کند. کیت در ابتدای دهه ی نود با استفن تریدر بازیگر تلویزیونی آشنا شد و به مدت پنج سال با او نامزد بود. اما مرگ استفن به  علت سرطان، میان این زوج خط جدایی کشید. وینسلت اولین بار در سال 1998 به عقد جیم ترپلتون درآمد. حاصل این ازدواج که تنها سه سال طول کشید، تولد میا هانی فرزند اول کیت بود.

دو سال بعد از این تجربه ی ناموفق، وینسلت با سم مندز کارگردان آثاری همچون زیبایی آمریکایی و اسکای فال، پیوند زناشویی بست. ازدواج دوم کیت هم بدون حضور رسانه ها برگزار شد و این زوج در پایان سال 2003، تولد جو الفی پسرشان را جشن گرفتند.

کیت و سم علاوه بر زندگی مشترک، در سینما هم همکاری موفقی را تجربه کردند. در «جاده ریوولوشنری» ساخته ی مندز، وینسلت و دی کاپریو بار دیگر همبازی شدند و در نهایت این فیلم جایزه ی گلدن گلاب را برای کیت به همراه داشت. این زوج سینمایی سال 2010 در کمال غافل گیری، رسما جدایی خود را اعلام کردند.

اما آغاز آشنایی کیت و همسر سومش به تابستان سال گذشته برمی گردد که او به یک مهمانی در ویلای ریچارد برانسون دعوت شده بود. کیت به همراه فرزندانش به ویلای دکر آیلند رفت. کیت و ند در این مهمانی با یکدیگر آشنا شدند و به یکدیگر دل باختند. این زوج خیلی زود نامزدی خود را رسمی کردند. حتی در جریان طوفان آیرین که خسارات سنگینی را در سواحل شرقی آمریکا به جای گذاشت، این کیت بود که مادر 90 ساله ی آقای برانسون و مادربزرگ نامزدش را از آتش سوزی نجات داد.

اما درباره ی داماد. به گزارش کافه سینما، ایبل اسمیت که رسما نام خود را به ند راکنرول تغییر داده، خواهرزاده ی مالک گروه تجاری ویرجین است. ند در بخش مسافرت های فضایی کمپانی دایی خود مشغول به کار است که حدود سه سال قبل به واحد هوا-فضای «ویرجین» اضافه شده است. او پیش از نیز با الیزا پیرسون دختر یکی از سیاستمداران انگلستان ازدواج کرده بود که البته زندگی مشترک آنها بیش از دو سال دوام نیاورد.

کیت تاکنون شش بار نامزد جایزه اسکار و برای فیلم «کتاب خوان» نیز برنده ی این جایزه شده است. این بازیگر انگلیسی این روزها به  خاطر ازدواجش با ند بسیار خوشحال است و او را عشق واقعی و مایه ی خوشبختی خود می داند. وینسلت در سال آینده سه فیلم را در نوبت اکران دارد که مهم ترین آنها «روز کارگر» ساخته ی جدید جیسون رایتمن خواهد بود.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.