خانه » اخبار روز » لژیونر دوچرخه‌سواری ایران:می‌خواهم پیشرفت کنم

لژیونر دوچرخه‌سواری ایران:می‌خواهم پیشرفت کنم

مهر – حسین علیزاده در خصوص عقد قرارداد با تیم دوچرخه سواری “آموره ویتا” تصریح کرد: پیش ازعقد قرارداد با این تیم اوکراینی – ایتالیایی از یکی دو تیم آسیایی هم پیشنهادهایی داشتم اما ترجیح دادم که به اروپا بروم چرا که پیشرفت درآسیا محدود است.

وی با بیان اینکه می خواهم پیشرفت کنم، ادامه داد: آسیا کمی از لحاظ دوچرخه سواری محدود است و به همین علت تصمیم گرفتم به اروپا بروم. ایتالیا را به این دلیل انتخاب کردم که مهد دوچرخه سواری اروپاست. ضمن اینکه مزیت بزرگ  تیم آموره ویتا این است که من به عنوان لیدر تیم، فعالیت خواهم کرد.

رکابزن تیم ملی کشورمان با بیان اینکه تیم آموره ویتا دارای پیشینه  بالایی است، اظهار داشت: این تیم سالیان زیادی است که در دوچرخه سواری دنیا فعالیت می کند و می توانم همراه این تیم در مسابقات بزرگ دنیا به جز سه تور اول جهان شرکت کنم.

علیزاده با اشاره به حضور سهرابی و عسگری در تیم های اروپایی گفت: تجربه نشان داده است ادامه فعالیت در تیم های اروپایی بسیار دشوار است. سهرابی و عسگری که از خوب های ما بودند نتواسنتد نتیجه مطلوبی در اروپا کسب کنند و به ایران برگشتند. تمام سعی خود را می کنم تا بتوانم در دوچرخه سواری اروپا ماندگار شوم.

وی در خصوص قرارداد خود با تیم ایتالیایی – اوکراینی تاکید کرد: قراردادم با این تیم یک ساله است. ضمن اینکه مبلغ قراردادم هنوز قطعی نشده؛ اما پرداختی ها در اروپا بهتر از ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش حسین علیزاده رکابزن سابق تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز، تا پایان سال 2013 با تیم “آموره ویتا” اکراین قرارداد بست. تیم “آموره ویتا”، تیمی ایتالیایی- اوکراینی است.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.